Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Lucie Pudilová jde to boje!

Lucie Pudilová jde to boje!

Naše jediná zástupkyně v UFC Lucie Pudilová se chystá do boje. Příbramská Střela nastupuje v rámci nejprestižnější MMA organizace do svého šestého zápasu. I kvůli několika velice těsným prohrám je její aktuální UFC bilance 2-3. Dnes má tedy možnost prohry dorovnat. Nebude to však mít vůbec snadné.

Lucie Pudilová Antonina SHevchenko

Její soupeřkou je totiž vele-zkušená postojářka Antonina Shevchenko. Sestra slavné Valentiny, která aktuálně vládne ženské flyweight divizi železnou rukou. Antonina byla do posledního zápasu neporažená. Vyzrála na ní až neortodoxní Modafferi. O to více bude určitě Shevhenko toužit po výhře. „V posledním zápase jsem prohrála, což samozřejmě není výsledek, který bych si přála. Prohra však dokáže přinést novou zkušenost, takže to v konečném důsledků může být krok kupředu. Já samozřejmě vím, co s prohrou dělat. Je jen jediná možnost – pokračovat a nevzdávat se. V dalším zápase se samozřejmě zaměřím na výhru, protože jí zkrátka potřebuji,“ uvědomuje si Shevchenko, že se musí vrátit na vítěznou vlnu.


http://139.162.132.153/index.php/2019/07/20/lucie-pudilova-ufc-shevchenko/


Právě v souvislosti s několika více či méně spornými prohrami na body nyní Lucie Pudilová slibuje ukončení, “Když už mluvím o pocitech v tréninkové přípravě na tento nastávající duel, ve kterém se utkám se skvělou bojovnicí Antoninou Shevchenko, tak mohu říct, že se cítím velmi dobře. Věřím, že to bude dobrý boj a udělám vše pro to, aby nedošlo na bodové rozhodnutí.” Z 8 výher dokázala Lucka 4 získat před limitem, takže by se jí to mohlo povést i dnes.

Zápas můžete od zhruba 8 hodin sledovat skrze UFC Fight Pass nebo na kanále Nova Sport 2 s českým komentářem.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *