Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

UFC on ESPN 5: Analýza, Tipy a Sázky

UFC on ESPN 5: Analýza, Tipy a Sázky

Ve spolupráci se sázkovou společností Maxi-Tip Vám přinášíme UFC tipy, sázky a analýzu na turnaj UFC on ESPN 5: Covington vs Lawler.

Dnes vám přínášíme tipy redakce od Radima, Pavla a kurzovou analýzu nově obstará Honza, který na Instagramu spravoval úspěšnou stránku MMA Planet a nyní se přidává k týmu MMA Shorties.Přejeme hodně štěstí při tipování 🍀💸

Pokud ještě nemáte účet u Maxi-tipu, stačí se zaregistrovat zde: https://www.maxitip.cz/cs/registrace/?c=OGR a sázet na nejvýhodnější kurzy. Od pondělí 8.7. opět spouštíme akci pro nové klienty vlož 500,- a druhých 500,- dostanete zdarma! Akce poběží do 10.08.💰🔝

 

Lucie Pudilová, UFC,

 

1. Lawler vs Covington: Vítěz Lawler – 2,63

V posledním kontroverzním zápase Robbie Lawler podlehl debutujícímu Benu Askrenovi, ale hned v první minutě nám ukázal kvality, které mu před lety přinesly titul. Colby Covington je přesvědčený, že je nejlepším wrestlerem v MMA, ovšem v tomto případě čelí zápasníkovi s dost možná nejlepší obranou proti takedownům v historii váhy. Covington nezápasil od UFC 225, kde porazil 3:2 na kola Dos Anjose, ten ho ovšem v posledních kolech dokázal nejednou přetočit a dokonce opakovaně i dostat na zem. Zdůrazním, že Lawler bývá v pozdějších kolech ještě nebezpečnější. Předpokládám zápas ve vysokém tempu, kde rozhodne Lawlerův kvalitnější postoj a případně ground and pound, podle mě se dočkáme ukončení kolem třetího kola.

2. Touahri vs Gall: Vítěz Gall – 1,94

Mickey Gall zažil v posledním vystoupení nepříjemnou prohru s členem UFC síně slávy, Diego Sanchezem. Organizace se mu proto rozhodla dát o poznání horšího soupeře, který má v UFC aktuálně bilanci 0-2. Očekávám od Galla zkušený výkon, který je pro znovunastartování kariéry nutný.

3. Meerschaert vs Giles: Vítěz Meerschaert 2,17

Gerald Meerschaert na své protivníky v posledních dvou zápasech nestačil a tak mu byl tentokrát přidělen o poznání méně zkušený soupeř. Meerschaert má za posledních 6 let rekord 12-3 s tím, že jej dokázali porazit jen Thiago Santos, Jack Hermansson a Kevin Holland. Má na svém kontě 6 KO a neuvěřitelných 20 submisí. Do karet mu bude hrát fakt, že jeho soupeř má o 27 méně profesionálních zápasů a v posledním utkání podlehl Zaku Cumminsovi právě na kapitulaci.

4. Pudilová vs A. Shevchenko: Vítěz Pudilová – 2,2

Dříve neporažená sestra šampiónky Valentiny Shevchenko, Antonina, přišla v posledním zápase o dokonalý rekord a ukázala značné mezery ve své hře. Naše jediná zástupkyně, Lucie Pudilová je po poslední prohře před domácím publikem namotivovaná a i když není tak technicky vybavená jako její soupeřka, dle mého si dokáže najít cestu k vítězství.

5. Stošić vs Nzechukwu: Vítěz Stošić – 1,73

Jako všichni moji dnešní favoriti i Stošić poslední zápas prohrál a bude to teď chtít napravit. Nzechukwu ukázal v posledním zápase nezkušenost, kdy ho v závěrečné minutě zápasu porazil Paul Craig. Stošić se bude snažit prosadit dominantní wrestling a pokusí se co nejrychleji zápas ukončit.

 

Radim

Pavel

Honza

 

TIP NA TIKET

Celková úspěšnost tipů z minulých turnajů:

Radim 152 z 266 (57,14 %)

Pavel 152 z 266 (57,14 %)

Honza 34 z 47 (72,34 %)

 

„Udělám vše pro to, aby nedošlo na body,“ slibuje Lucie Pudilová

 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *