Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

UFC 240: Analýza, Tipy a Sázky

UFC 240: Analýza, Tipy a Sázky

Ve spolupráci se sázkovou společností Maxi-Tip Vám přinášíme tipy na sázky na turnaj UFC 240: Holloway vs Edgar.

Dnes vám přínášíme UFC tipy redakce od Radima, Pavla a kurzovou analýzu nově obstará Honza, který na Instagramu spravoval úspěšnou stránku MMA Planet a nyní se přidává k týmu MMA Shorties. Přejeme hodně štěstí při tipování 🍀💸

Pokud ještě nemáte účet u Maxi-tipu, stačí se zaregistrovat zde: https://www.maxitip.cz/cs/registrace/?c=OGR a sázet na nejvýhodnější kurzy. Od pondělí 8.7. opět spouštíme akci pro nové klienty vlož 500,- a druhých 500,- dostanete zdarma! Akce poběží do 27.7.💰

UFC, UFC 240, Max Holloway, Frankie Edgar,

Holloway vs Edgar: Bude KO/TKO 1,62

V posledním zápase nám Max Holloway ukázal dvě věci, a to, že nejlepší výkony podává v perové váze a že je skoro nemožné jej ukončit. Frankie Edgar bude nastupovat do prvního zápasu od dubna 2018 a lze předpokládat, že to bude ve věku 38 hrát velkou roli. Očekávám z Hollowayovy strany dobrou obranu proti takedownům, práci nohou a dlouhé kombinace, se kterými bude Edgar zpočátku držet tempo. Předpokládám ovšem šampiónovu výhru ve třetím až čtvrtém kole.

Cyborg vs Spencer: Vítěz Cyborg Justino 1,22

Mnozí díky poslednímu zápasu úplně zapomněli na kvality Cris Cyborg, která nyní nalezla novou motivaci. Kvůli dlouhodobým neshodám s prezidentem UFC je velmi pravděpodobné, že v sobotu uvidíme jeden z jejích závěrečných duelů v organizaci, ne-li úplně poslední. Velký zájem o ni projevil zejména Bellator a Cyborg bude chtít po prosincovém zaváhání předvést bezchybný výkon.

 Aubin-Mercier vs Tsarukyan: Vítěz Tsarukyan 1,48

Arménský prospekt Arman Tsarukyan o sobě dal vědět v nečekaně vyrovnaném zápase s Islamem Makhachevem (sparring partner Khabiba N.) a překvapivě i ve wrestlerských výměnách ukázal velký přehled, o výsledku se rozhodovalo až na body. Ve svých dvaadvaceti letech má velkou budoucnost a bude se chtít blýsknout prvním vítězstvím v organizaci.

Pantoja vs Figueiredo: Vítěz Figueiredo 1,9

Navzdory první kariérní prohře s J. Formigou favorizuji v tomto zápase Figuereireda, který v posledním zápase okusil jaké to je přijít o neporazitelnost. Jestli chce v budoucnu pomýšlet na titulový zápas, tento duel musí bezpodmínečně vyhrát. Všímám si v UFC delší dobu jevu, kdy si většina neporažených prospektů připíše první dvě prohry hned po sobě (Joanna, Garbrandt, Till a spousta dalších), ale i přesto v tomhle duelu rozhodně věřím Figuereiredovi.

Barriault vs Jotko: Vítěz Jotko 1,57

Krysztof Jotko neměl moc úspěšné poslední dva roky, kdy si připsal hned tři prohry (Branch, Tavares a U. Hall), ovšem jeho soupeř je výrazně nižších kvalit než jmenovaní a v zatím jediném UFC zápase prohrál jednomyslným rozhodnutím. Pro Jotka je prohra absolutně nepřípustná a mohla by do velké míry rozhodnout o dalším pokračování kariéry. Disponuje ovšem zkušenostmi a předpokládám výhru na body v ne úplně atraktivním zápase.

 

Radim

 

Pavel

Honza

 

TIP NA TIKET

 

 

Celková úspěšnost tipů z minulých turnajů:

Radim 135 z 244 (55,33 %)

Pavel 135 z 244 (55,33 %)

Honza 14 z 25 (55%)

 

Tipy na turnaj OKTAGON 13

Tags:
Následující článek

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *