Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

OKTAGON 13: Veřejné vážení – VIDEO

OKTAGON 13: Veřejné vážení – VIDEO

OKTAGON 13

Po oficiálním vážení, které probíhalo ráno od 9:00 za zavřenými dveřmi, přišlo na řadu veřejné vážení. Fanoušci tak měli od 16:30 v OC Harfa možnost vidět bojovníky poté, co měli možnost se dopít a dojít. Samozřejmostí jsou i staredowny, které často napoví, jak se budou jednotlivé bitvy vyvíjet.

Hlavním zápasem večera je bitva dvou UFC veteránů Karlos Vémola vs Henrique da Silva. Podobná bitva nás čeká i na vrchol Prelims, o kterou se postarají borci Viktor Pešta a Mike Kyle.

Účastnice reality show Projekt Y Ivy Hašková na akci prozradila, že se nakonec na turnaji nepředstaví. Údajně se nepodařilo najít náhradní soupeřku, takže postupuje rovnou do finále, kde se utká s vítězkou duelu Borodáčová vs Klinderová.

Vážení se rovněž zúčastnil i šampion těžké váhy Michal Martínek. Toho už příští úterý čeká souboj v rámci reality show Dana White´s Tuesday Night Contender Series. V té bude mít možnost před zraky prezidenta UFC a předních match-makerů možnost vybojovat kontrakt s nejprestižnější MMA organizací.


„Rozjedeme pořádný koncert,“ věří Michal Martínek


Turnaj OKTAGON 13, který se v polovině prázdnin tradičně koná na pražské Štvanici, můžete sledovat na stanici O2 Tv Sport nebo skrze PPV organizace OKTAGON MMA. Pak samozřejmě i přímo na místě, kde, navzdory předpovědi, snad bude přát počasí.

Startovku celého turnaje, který přišel o dva zápasy, si můžete prohlédnout zde.

Tags:
Předchozí článek
Následující článek

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *