Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

Bývalý MMA zápasník Zakharov přišel při policejním zásahu o oko – VIDEO

Bývalý MMA zápasník přišel při policejním zásahu o oko

Abdul Zakharov byl minulý týden v usurijsku brutálně zadržen policií. Bývalý MMA zápasník Abdul Zakharov byl zadržen na příkaz vyšetřovacího výboru. Dle zpráv a dostupného videozáznamu byl zásah hodně ostrý. Policisté si totiž skutečně nebrali servítky. Nejprve Abdula, který je stíhán za údajné znásilnění nezletilé dívky, konfrontovali a následně i napadli. V útoku pokračovali tak dlouho, dokud Rus neupadl do bezvědomí. V důsledku toho byl Zakharov údajně hospitalizován se zraněním hlavy v souvislosti s čímž měl přijít o oko.

Abdul Zakharov

Rusův právník tvrdil, že se jeho klient bránil pouze proto, že předpokládal, že důstojníci oblečeni v civilním oděvu jsou ve skutečnosti zločinci, kteří se ho „snaží honit“. Na druhou stranu policisté ve své obhajobě uvedli, že předpokládali, že se Abdul Zakharov pokusí utéct, a proto jednali s takovým násilím. V Usurijsku bylo zahájeno trestní řízení proti policistům.

Dle Sherdogu má Zakharov na svém kontě 2 zápasy s tím, že jeden vyhrál a jeden prohrál. Naposledy zápasil v roce 2011, kdy si připsal jedinou výhru své kariéry via TKO hned v prvním kole.

Problémy se zákonem nejsou u MMA bojovníků žádnou novinkou. Například včera jsme vás informovali o posledním obvinění Jona Jonese, který měl údajně škrtit barmanku ve strip klubu v Albuquerque.

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *