MMA Shorties

Co hledáte?

Henrique da Silva vs Johnny Walker – VIDEO

OKTAGON14 OKTAGON14

Henrique da Silva vs Johnny Walker – VIDEO

Share

Henrique da Silva vs Johnny Walker – VIDEO

Turnaj OKTAGON 13 se nám nezadržitelně blíží, takže vám dnes trochu přiblížíme zápasníka Henrique da Silvu, který se 27. července střetne s českým Terminátorem Karlosem Vémolou. Ten má momentálně a svém kontě deset výher v řadě a před zápasem s Attilou Véghem, by rád přidal jedenácté. Povede se mu to proti nevyzpytatelnému Frankensteinovi?

Henrique da Silva vstoupil do UFC se skóre 10-0 a po prvních dvou zápasech to vypadalo, že se rodí nová hvězda. Ve své premiéře na turnaji UFC 199 ukončil v zápase nováčků Jonathana Wilsona na konci druhého kola. Druhý duel proti Joachimu Christensenovi zvládl opět na výbornou, když se mu znovu na konci druhého kola povedlo ukončení, tentokrát Armbar.

Herique da Silva, Frankenstein, UFC

Da Silva vs Johnathan Wilson

Bohužel pro „Frankensteina“ jak se da Silvovi přezdívá, to byly jeho první a poslední úspěchy v nejprestižnější MMA lize světa. V dalších zápasech totiž přišli zkušenější soupeři (Paul Craig, Ion Cutelaba, Jordan Johnson a Goghan Saki) a s nimi i první porážky, které vedly k propuštění ze slavné organizace.

Zkušený Brazilec se nechtěl slavné UFC vzdát a tak během dvou měsíců vybojoval dvě vítězství a v srpnu roku 2018 šel zkusit zabojovat o kontrakt do reality show prezidenta UFC Dana White’s Tuesday Night Contender Series. Zde čekala da Silvu nepříjemná zkouška v podobě vycházející hvězdy Johnnyho Walkera, který ukončuje zápasníky na potkání. „Frankenstein“ tahal v utkání celou dobu za kratší konec, ale úplně bez šancí také nebyl. Nicméně tento výkon na smlouvu s UFC nestačil a výhru slavil soupeř. Nutno dodat, že da Silva je jedním z mála, který vydržel s Walkerem všechna tři kola. Zde se můžete podívat na celý záznam atraktivního zápasů.


OKTAGON 15: Végh vs Vémola


Před Karlosem Vémolou tak stojí velká zkouška, jejíž případné zdolání by mu samozřejmě přidalo sebevědomí do Bitvy století, která se koná 9.11. v pražské O2 aréně.

Dokáže Vémola Silvu Frankesteina porazit?

Nahrávání ... Nahrávání ...
Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *