Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Udělám vše pro to, aby nedošlo na body,” slibuje Lucie Pudilová

“Udělám vše pro to, aby nedošlo na body,” slibuje Lucie Pudilová

Lucie Pudilová, naše jediná zástupkyně v UFC, se chystá na další zápas. Na turnaji UFC on ESPN 5 v Newarku se utká se sestrou šampionky Antoninou Shevchenko. Ta až do posledního zápasu nepoznala hořkost porážky, takže jde o další velkou výzvu. Lucka se však cítí skvěle a je připravená bitvu ukončit, protože s bodovými rozhodčími nemá bohužel vůbec dobré zkušenosti.

Lucie Pudilová Antonina SHevchenko

Lucie Pudilová

“Tento týden byl pro mě opravdu náročný. Musela jsem totiž podstoupit poměrně časově náročná zdravotní vyšetření, bez kterých je nemožné nastoupit do UFC zápasu. Do toho jsem měla během čtyř měsíců tři kontroly od USADA (anti-dopingová agentura – poznámka redakce) a to naposledy minulou sobotu po sedmé hodině ráno. Ale tak to má být a je to dobře.

Lucie Pudilová Ladislav Erdélyi

V tomto týdnu jsem také musela na americkou ambasádu v Praze, abych dostala pracovní vízum do USA. Toto vše vám pochopitelně naruší tréninkový plán a především v této době i načasování úpravy váhy spojené se stravou a důležitou regenerací. Na zápas se opravdu těším a proto vše beru tak, jak to je a snažím se co nejvíce řídit pocity, které jdou ruku v ruce s celým naším tréninkovým programem. Nechci být tajemná, ale současnou váhu neprozradím. Můžu jen říct, že se cítím lépe, než při druhém shazování váhy do 125 liber. Můj první profesionální zápas MMA ve 125 librách byl se soupeřkou Suvi Salmimies.

Když už mluvím o pocitech v tréninkové přípravě na tento nastávající duel, ve kterém se utkám se skvělou bojovnicí Antoninou Shevchenko, tak mohu říct, že se cítím velmi dobře. Věřím, že to bude dobrý boj a udělám vše pro to, aby nedošlo na bodové rozhodnutí. Tímto zdravím své fanoušky a fanoušky MMA Shorties. Držte mi pěsti! Naší českou vlajku ponesu hrdě tak, jako znak českého lva!”

Lucka se tedy navzdory povinnostem a dopingovým testům očividně cítí skvěle, což je dobře. Má totiž před sebou náročnou zkoušku, ve které by mohla psychika hrát důležitou roli. Obzvlášť po předchozích prohrách, které přišly více či méně nezaslouženě až na body.


http://139.162.132.153/index.php/2019/05/30/udelali-jsme-zmeny-v-priprave-rika-lucie-pudilova/


Trenér Ladislav Erdélyi

“Lucka má v tréninkové přípravě, ale také v dodržení stravovacího plánu a regenerace, velmi disciplinovaný přístup. Je to skutečná lvice, u které vidím odhodlání do boje, ale také čím dál častěji, jak se zápas s Antoninou blíží, i její šibalský ůsměv. Když mi celá zpocená, při tom jejím úsměvu řekne, abych se netvářil tak vážně, a že se nemám stresovat, tak se tomu začneme smát společně.

Vím a hlavně to vidím, že je Lucka opravdu dobře naladěná. Její pocity a vnímání k nastávajícímu boji mi opravdu připomínají mnoho, co cítila při jejím profesionálním debutu v MMA. Tehdy byla její soupeřkou Lenka Smetánková. Vstup do UFC dal Lucce mnoho, ale zároveň jí to i něco vzalo a nyní společně vidíme, že se to opět vrací. Vždy jsem Lucce věřil a věřit budu. Lucka je zdravá a připravená. Jak jinak, bude bojovat tvrdě. Děkujeme našim fanouškům za neustálou podporu a víru v nás a v to, co děláme. A také zdravím MMA Shorties.”

Slova trenéra jen potvrzují, že je Lucka v dobrém rozpoložení, a že má velký hlad po další bitvě. Soudě dle předchozích bitev obou bojovnic je jasné, že nás čeká skvělý duel plný atraktivních přestřelek, který by si žádný domácí nováček neměl nechat uniknout. My samozřejmě Lucce přejeme hodně štěstí, protože případná výhra nad Shevchenko by byla skvělým začátkem příběhu, která by v ideálním případě skončil až titulovou bitvou s její sestrou.

FOLLOW

IG Lucie Pudilová

Tags:

Mohlo by vás zajímat

5 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *