Co hledáte?

“Stipe není dost dobrý na to, aby mě porazil,” věří Daniel Cormier

“Stipe není dost dobrý na to, aby mě porazil,” věří Daniel Cormier

Už brzy, konkrétně 17.8., nás čeká dlouho očekávaná odveta Cormier vs Miocic 2. První vzájemný zápas se odehrál v polovině minulého roku, kdy hned na konci prvního kola dokázal vyhrát Daniel Cormier. Tehdejší šampion polo-těžké váhy se tak stal zároveň šampionem těžké váhy. Zařadil se tak po bok Conora McGregora, který něco podobného dokázal jako první.


http://139.162.132.153/index.php/2019/07/13/viktor-pesta-odmitl-daniela-cormiera/


“Když jsem se připravoval na zápas s Lesnarem, tak Stipe zveřejňoval různé fotky, jak mě bije. Reagoval jsem na to jen tím, že jsem připomněl, že jsem to byl já, kdo dal poslední ránu. No ve skutečnosti jich bylo asi pět nebo šest. Chápu, že Stipe do odvety nastoupí lepší, ale nemyslím si, že by se za tak krátký čas změnilo tolik, že by mě nyní dokázal porazit. Je to skvělý šampion a bojovník, ale nemyslím si, že je dost dobrý na to, aby mě porazil. Je jedno, zda bude zápas trvat 2 kola nebo 5, stejně ho vyhraju,” věří Daniel Cormier.

Daniel Cormier Stipe Miocic

Stipe Miocic od té doby nezápasil, zatímco Cormier stihl poměrně hladkou obhajobu proti Lewisovi, “Rozhodl se počkat a nakonec odvetu dostal. Má teď šanci se ukázat, ale výsledek bude stejný, jako minule.”

Daniel Cormier už více než rok spekuluje o možném odchodu do důchodu, takže se může stát, že titulová odveta se Stipem bude jeho posledním zápasem. Neustále se samozřejmě mluví i o třetím zápase s Jonem Jonesem, ale vše je zatím jen v hodně teoretické rovině.

“Říká, že nejsem dost dobrý. Prý jsem dobrý bojovník, ale nejsme na jeho úrovni. Uvidíme tedy, co se stane v polovině srpna, protože se hodně věcí změnilo. Z boje budu odcházet s titulem kolem pasu, tečka,” věří Stipe, že se mu v odvetě bude dařit lépe. Stipe v minulosti prohlašoval, že by dokázal Cormiera porazit v devíti z deseti zápasů, takže bude zajímavé sledovat, zda se mu to skutečně podaří.

Daniel Cormier Stipe

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *