MMA Shorties

Co hledáte?

Dana White znovu mluví o návratu Conora McGregora

OKTAGON14 OKTAGON14

Dana White znovu mluví o návratu Conora McGregora

Share

Dana White znovu mluví o návratu Conora McGregora

Navzdory tomu, že Conor McGregor nedávno opět naznačoval možný konec, prezident UFC Dana White věří v jeho návrat. Od začátku roku mluvil o tom, že by se Ir mohl vrátit do boje někdy v průběhu léta. Bývalý dvojnásobný šampion si však zranil ruku, takže nyní White přišel s novou předpovědí.

Conor McGregor


Motivovaný Conor McGregor zpátky v boji ještě tento rok?


„Bude zpátky buď tento rok, nebo na začátku toho dalšího. Uvidíme, jak se věci v září vyvinou,“ věří Dana White. Zářím odkazuje na titulový souboj Khabib Nurmagomedov vs Dustin Poirier, který se odehraje 7.9. na turnaji UFC 242 v Abu Dhabí. Právě výsledek tohoto zápasu bude mít na Conorův zápas pravděpodobně velký vliv. Hvězdný Ir totiž stále touží po odvětě s Khabibem, která by, v případě, že doposud neporažený Rus padne, mohla být ve hře. Conor tedy musí „spoléhat“ na to, že Khabib zaváhá, protože ani v nejmenším nemůže počítat s tím, že by se utkal s vítězem, což potvrdil i sám White. V lehké váze je totiž celá řada bojovníků, v čele s Tonym Fergusonem, kteří si případný titulový zápas zaslouží mnohem víc.


Masvidal chce Conorovi zničit obličej


White zároveň odmítl, že by se Conor utkal s Jorge Masvialem, „Masvidal je na Conora moc velký. Conor nikdy neměl ve welteru zápasit. Nesnášel jsem, když to dělal. Navíc to neudělal jen jednou, ale hned dvakrát. Do té váhy rozhodně nepatří. Pro Masvidala je ve hře spousta jiných zápasů Je zkrátka moc velký. Conor by na ten zápas určitě měl koule, ale rozhodně do té divize nepatří.“

Masvidal vs Askren

Jorge Masvidal, stejně jako mnozí před ním, totiž využil svůj aktuální hype, který získal díky dvěma tvrdým ukončením Tilla a Askrena, a Conora vyzval. Dle vyjádření prezidenta UFC, který má koneckonců hlavní slovo, ho však s největší pravděpodobností nedostane.

Dana White sice dlouhodobě věří, že se Conor vrátí zpět do boje, ale zatím to tak vůbec nevypadá. Ir sice zůstává relevantní skrze své Tweety a reakce, ale jinak se toho o jeho tréninku moc neví. To samozřejmě neznamená, že netrénuje, jen to nenapovídá tomu, že by po návratu do oktagonu skutečně tak moc toužil, což je v jeho pozici pochopitelné.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *