Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Viktor Pešta doslova odmítl Daniela Cormiera

Viktor Pešta doslova odmítl Daniela Cormiera

Server Sport.cz dnes přišel s velice zajímavou informací. Viktor Pešta, který je novou posilou organizace OKTAGON MMA, prý odmítl nabídku na tréninkový kemp s Danielem Cormierem, který je světovou jedničkou těžké váhy.


http://139.162.132.153/index.php/2019/06/20/oktagon-mi-dava-nejvetsi-smysl-vysvetluje-viktor-pesta/


“Nabídka nepřišla nijak zčista jasna. Bavili jsme se o ní s Lukem Rockholdem v době, kdy byl ohlášen zápas se Stipem Miocicem. Došla řeč na to, že mám stejné rozměry jako Miocic a že Cormier nemá pořádně s kým trénovat. Řekl jsem, že kdyby byl zájem, tak klidně přijedu a pomůžu. Nijak jsem to dál neřešil a trochu na to i zapomněl. A pak z ničeho nic mi Luke řekl, že DC chce, abych přijel co nejdřív. Ale tou dobou už jsem měl naplánovaný zápas v OKTAGONu, který vyšel přesně doprostřed jeho přípravného kempu. K tomu já už jsem začal i shazovat,” vysvětlil Viktor, proč musel skvělou nabídku bohužel odmítnout. Pešta se k nabídce očividně dostal skrze Rockholda. Ten aktuálně trénuje na Floridě, ale dříve byl součástí gymu AKA, kde právě Cormier působí. Slovo očividně dalo slovo a příležitost byla na světě.

Viktor Pešta Luke Rockhold

Viktor Pešta s Rockholdem (IG viktorpesta)

Daniel Cormier je bývalý dvojnásobný šampion a aktuální jednička těžké váhy, ve které ve své kariéře nikdy neprohrál. Aktuálně ho čeká ostře sledovaná odveta s Miocicem, která slibuje skvělou podívanou. První zápas totiž skončil hned v prvním kole poté, co Cormier Stipeho poslal k zemi, takže bude zajímavé sledovat, jak se bude vyvíjet druhé střetnutí.

Viktor Pešta vs Kyle

Druhý Čech v UFC však vysvětlil, že krom harmonogramu by byl i další problém. V AKA totiž trénuje i Mike Kyle, se kterým se má na konci července utkat na Štvanici. Bylo by tedy asi hodně zvláštní a možná  nepříjemné, kdyby měli trénovat v jednom gymu.

Je to určitě škoda, protože podobná nabídka může přijít jen jednou za život, obzvlášť když Cormier neustále mluví o konci kariéry, ale Viktorovy důvody jsou pochopitelné. 


http://139.162.132.153/index.php/2019/07/09/viktor-pesta-forma/


Viktor se tedy i nadále zaměří hlavně sám na sebe a shazování, které mu prý zatím jde skvěle. V jaké bude formě se dozvíme už na konci července na pražské Štvanici, kde se koná turnaj OKTAGON 13.

Zdroj: Ozval se šampion s lákavou nabídkou. Pešta odmítl světovou extratřídu. Proč?

Úvodní foto via IG viktorpesta

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *