Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Gábor Boráros se vyjádřil ke kontroverznímu videu z Balatonu

Gábor Boráros se vyjádřil ke kontroverznímu videu z Balatonu

Na začátku týdne začalo sociálními sítěmi kolovat video, na kterém měl být indisponovaný vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva Gábor Boráros. Vzhledem k tomu, že jsme neznali okolnosti, a přišlo nám nevhodné sdílet video bezvládného člověka, jsme jej, stejně jako většina seriozních stránek, na naše kanály neumístili. Místo toho jsme čekali, zda se Gábor k věci sám nevyjádří, což se taky stalo.

Gábor Boráros Balaton

Screen ze zmíněného videa

„Pravdou je to, že jsme začali párty někdy ve středu. Každý večer jsme byli někde venku, užívali jsme si festival a hodně jsme pili. Pokaždé jsme šli spát až nad ránem, takže jsme naspali zhruba 3 až 4 hodiny. V neděli ráno už jsem byl hodně unavený, ale i tak jsem zbytečně pil dál. V tom křesle jsem zkrátka usnul a totálně se vypnul. Vyspal jsem se a byl jsem ok. To je celé,“ vysvětlil Gábor pro FunMagazin.sk, co se na festivalu Balaton Sound stalo.

Balaton Sound je jedním z největších evropských festivalů elektronické hudby, který se, jak už název napovídá, koná u maďarského jezera Balaton.


http://139.162.132.153/index.php/2019/06/16/oktagon-12-aftermovie-video/


Gábor se fanouškům naposledy představil na turnaji OKTAGON 12 v Bratislavě. V ostře sledovaném souboji s Jankou dokázal vyhrát hned v prvním kole a připsat si tak velice důležitou výhru. Boráros se totiž vracel po zranění kolene, takže nebylo jasné, v jaké formě nastoupí. Následně Ondřej Novotný předesílal, že jednu z hlavních hvězd organizace na Štvanici neuvidíme, protože si prý chce užít volno a načerpat síly na další zápas. Na ten pravděpodobně dojde buď na zářijovém turnaji OKTAGON 14, nebo listopadovém mega-turnaji OKTAGON 15.

Případný soupeř samozřejmě zatím nebyl oznámen, ale určitě se nabízí hned několik zajímavých možností.

S kým byste chtěli Gábora v dalším zápase vidět?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Úvodní foto via RoyalWater.sk

Tags:

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *