Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Masvidal chce Conorovi zničit obličej

Masvidal chce Conorovi zničit obličej

Jorge Masvidal si díky dvěma tvrdým KO za sebou užívá obrovské pozornosti. Nejprve se mu totiž podařilo tvrdě ukončit Darrena Tilla a následně za pouhých 5 sekund i do té doby neporaženého Askrena. Bývalý pouliční rváč se tak očividně rozhodl, že svůj hype využije. Vyzval tedy jméno, které může přinést nejzajímavější výplatu. Tím jménem je samozřejmě Conor McGregor.


http://139.162.132.153/index.php/2019/07/08/jorge-masvidal-askren-dopadl-jeste-dobre/


„Chci zápas s Conorem McGregorem. Chci mu zničit obličej. Byla by to snadná výplata. Prostě si nedokážu představit, že by mě porazil,“ věří si Masvidal. „Je to odklepávač. Já jsem za celou svou kariéru nikdy neodklepal. Jemu už se však stalo několikrát. Věřím, že bych ho dokázal zlomit a snadno bych tak odešel s výhrou. Conor znamená peníze a větší zájem fanoušků. Klidně s ním změřím síly a pak si půjdu pro titul.“

Šance, že by Masvidal zápas s Conorem skutečně dostal, je však hodně malá. Pokud pomineme rozdíl váhových kategorií, tak je tu stále problém s tím, že se vlastně neví, zda se Conor vrátí. Před několika měsíci totiž oznámil konec kariéry. Od té doby však poskytl celou řadu vyjádření, ve kterých jasně mluvil o návratu a další bitvě.


http://139.162.132.153/index.php/2019/03/26/conor-mcgregor-ukoncil-karieru/


Pokud se tedy Conor vrátí, tak určitě půjde o mega zápas, který bude lámat rekordy v zájmu fanoušků, tedy i v prodeji PPV. Masvidal teď sice dokázal získat 2 krásné a hodně tvrdé výhry, ale na Conora to asi přeci jen stačit nebude. Moudřejší snad budeme v září po duelu Nurmagomedov vs Poirier. Conor si totiž velice přeje odvetu s Khabibem, kterou však určitě nedostane pokud si Eagle udrží svou neporazitelnost a s ní i titul šampiona. Fanoušci by totiž asi hodně nelibě nesli, pokud by hvězdný Ir „jen tak“ dostal další titulovou šanci, když by měla být řada na Tonym Fergusonovi.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *