Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Mach mohl bojovat před ruským prezidentem Putinem?

Mach mohl bojovat před ruským prezidentem Putinem?

Bojovník Makhmud Muradov po posledním zápase v Bratislavě mluvil o tom, že se chystá na přestup do welterweight divize. Tam by se prý rád utkal se šampionem Davidem Kozmou a ideálně získal titul. Prvním krokem měl být duel na Štvanici, který by se odehrál v catchweight kolem 81 kilogramů, aby si Mach otestoval, jak jeho tělo bude na větší shazování reagovat. Organizace OKTAGON MMA však nedávno oznámila zápas s UFC veteránem Oliveirou, který se tradičně vypsal ve střední váze.


http://139.162.132.153/index.php/2019/07/01/makhmud-mach-muradov-mma-ufc/


Minulý týden jsme tedy požádali o vysvětlení, které nám Makhmud poskytl, ale vzhledem k tomu, že celá věc byla zatím v řešení, jsme o ní samozřejmě nemohli informovat. Včera se však Muradov o celé situaci rozpovídal na streamu s fanoušky.

„14.8. jsem měl zápasit v Rusku,“ prozradil Mach, že se řešil jeho možný start na turnaji organizace S-70 (Sambo 70), kterou sleduje i hlava státu Vladimír Putin. Soupeřem měl být zkušený Vyacheslav Vasilevsky, který má na svém kontě 40 zápasů s tím, že 33 z nich dokázal vyhrát. Krom šance předvést se v Rusku, by to byla pro Makhmuda možnost utkat se s velice kvalitním borcem. Vasilevsky je totiž dle FightMatrix na 83. místě střední váhy. Případná výhra by tak Macha určitě posunula zase o kousek blíž k vysněnému UFC. Je tedy logické, že se specialista na naskočená kolena nechtěl zbytečně vyčerpávat náročným shazováním, když by ho za zhruba 2 týdny čekal další zápas. Navzdory původním plánům se tedy s promotéry OKTAGONu domluvil na střední váze.

Makhmud Muradov

Makhmud Muradov při návštěvě Moskvy (IG Makhmud Muradov)

Muradov však včera na zmíněném streamu prozradil, že ze zápasu sešlo. Vasilevsky si prý neustále říkal o jiného soupeře a nakonec podepsal s ACA.

Připíše si Mach na Štvanici 11. vítězství v řadě?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Na zajímavý zápas, který by mohl Macha kariérně hodně posunout, tedy bohužel nedojde. Podobná jednání jsou však důkazem toho, že je o Makhmuda ve světě zájem. Doufejme, že se vyřeší jeho problém s vízy, který mu aktuálně brání v přesunu do UFC. S desíti a po Štvanici snad s 11 výhrami v řadě, by už totiž měl být pro nejprestižnější MMA ligu světa zajímavý.

Úvodní foto via IG Makhmud Muradov

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *