MMA Shorties

Co hledáte?

Véghův přemožitel Zwicker byl sražen policejní motorkou a následně zatčen

OKTAGON14

Véghův přemožitel Zwicker byl sražen policejní motorkou a následně zatčen

Share

Véghův přemožitel Zwicker byl sražen policejní motorkou a následně zatčen

Virgil Zwicker vstupoval do nedávného souboje s bývalým Bellator šampionem Attilou Véghem, jako outsider. Při pohledu do jeho bilance, která ukazovala 3 prohry v řadě, mu totiž nikdo moc nevěřil. Američan s indiánskými kořeny však ukázal, že statistika jsou jen čísla. Navzdory očekávání totiž Attilu před domácím publikem tvrdě ukončil hned v prvním kole a doslova tak umlčel plnou halu. Následně sice vyšlo najevo, že souboj mohla značně ovlivnit nechtěná hlavička, kterou Attila inkasoval, ale to už na Zwickerově vítězství nic nezměnilo.


„Toto je MMA,“ shrnul Attila Végh souboj se Zwickerem


Podceňovaný borec si tak doslova během pár minut získal u místního publika obrovskou oblibu. Hned po bitvě navíc vyzval Karlose Vémolu, který zápas sice přijal, ale to už předtím udělal i se Silvou, který nakonec dostal přednost. O Zwickerovi se okamžitě začalo spekulovat, jako o možném dalším soupeři nejen pro jmenovaného Vémolu, ale i pro Peštu, Silvu nebo i dalšího oblíbeného Američana Kimballa. Na žádný z těchto soubojů by však nemuselo dojít. Zwicker byl totiž zatčen a to za poměrně divokých okolností.

Attila Végh Virgil Zwicker

Vše se odehrálo v kalifornském městě Temecula, kde Zwickera chtěla policie zadržet v souvislosti s obviněním z nedovoleného držení zbraní a stalkingu. Pro důstojníky pravděpodobně rutinní zákrok, který se však nepříjemně zvrtnul. Zwicker, kterého policie navštívila u něj doma, totiž údajně odmítl spolupracovat a z místa utekl.

Hlídka na něj následně narazila v jiné části města a pokusila se jej znovu zadržet. Zwicker však i nadále odmítal spolupracovat a údajně si začal sahat k opasku. To samozřejmě bylo ze strany policie vyhodnoceno, jako rizikové chování. Nebylo totiž jasné, zda není pachatel ozbrojený. V ten moment tedy jeden z důstojníků Zwickera cíleně srazil svou motorkou. Následně byl bijec zpacifikován, spoután, převezen do nemocnice na základní ošetření a nakonec umístěn do vazby. Kauce byla stanovena na 500 000 dolarů, tedy cca 11 400 000 Kč.

Krom odporu při zatýkání Zwickerovi u případného soudního jednání určitě nepomůže ani to, že u něj doma byly skutečně nalezeny zbraně a střelivo. Soud samozřejmě zohlední i trestní minulost. Tu má totiž Zwicker poměrně bohatou. V minulosti byl například odsouzen na 4 a půl roku za napadení policisty s tím, že rok poté, co se vrátil na svobodu, putoval do vězení znovu, protože neznámému muži doslova vyrazil oko z hlavy.

Bohužel se tedy zdá, že stejně rychle, jako organizace OKTAGON MMA získala potenciální hvězdu, o ní i přišla. Případ budeme každopádně i nadále sledovat, ale s Virgilem to aktuálně nevypadá vůbec dobře, protože v Kalifornii platí zákon „třikrát a dost.“

Zdroj: BloodyElbow.com

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *