Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Véghův přemožitel Zwicker byl sražen policejní motorkou a následně zatčen

Véghův přemožitel Zwicker byl sražen policejní motorkou a následně zatčen

Virgil Zwicker vstupoval do nedávného souboje s bývalým Bellator šampionem Attilou Véghem, jako outsider. Při pohledu do jeho bilance, která ukazovala 3 prohry v řadě, mu totiž nikdo moc nevěřil. Američan s indiánskými kořeny však ukázal, že statistika jsou jen čísla. Navzdory očekávání totiž Attilu před domácím publikem tvrdě ukončil hned v prvním kole a doslova tak umlčel plnou halu. Následně sice vyšlo najevo, že souboj mohla značně ovlivnit nechtěná hlavička, kterou Attila inkasoval, ale to už na Zwickerově vítězství nic nezměnilo.


http://139.162.132.153/index.php/2019/06/09/toto-je-mma-shrnul-attila-vegh-souboj-se-zwickerem/


Podceňovaný borec si tak doslova během pár minut získal u místního publika obrovskou oblibu. Hned po bitvě navíc vyzval Karlose Vémolu, který zápas sice přijal, ale to už předtím udělal i se Silvou, který nakonec dostal přednost. O Zwickerovi se okamžitě začalo spekulovat, jako o možném dalším soupeři nejen pro jmenovaného Vémolu, ale i pro Peštu, Silvu nebo i dalšího oblíbeného Američana Kimballa. Na žádný z těchto soubojů by však nemuselo dojít. Zwicker byl totiž zatčen a to za poměrně divokých okolností.

Attila Végh Virgil Zwicker

Vše se odehrálo v kalifornském městě Temecula, kde Zwickera chtěla policie zadržet v souvislosti s obviněním z nedovoleného držení zbraní a stalkingu. Pro důstojníky pravděpodobně rutinní zákrok, který se však nepříjemně zvrtnul. Zwicker, kterého policie navštívila u něj doma, totiž údajně odmítl spolupracovat a z místa utekl.

Hlídka na něj následně narazila v jiné části města a pokusila se jej znovu zadržet. Zwicker však i nadále odmítal spolupracovat a údajně si začal sahat k opasku. To samozřejmě bylo ze strany policie vyhodnoceno, jako rizikové chování. Nebylo totiž jasné, zda není pachatel ozbrojený. V ten moment tedy jeden z důstojníků Zwickera cíleně srazil svou motorkou. Následně byl bijec zpacifikován, spoután, převezen do nemocnice na základní ošetření a nakonec umístěn do vazby. Kauce byla stanovena na 500 000 dolarů, tedy cca 11 400 000 Kč.

Krom odporu při zatýkání Zwickerovi u případného soudního jednání určitě nepomůže ani to, že u něj doma byly skutečně nalezeny zbraně a střelivo. Soud samozřejmě zohlední i trestní minulost. Tu má totiž Zwicker poměrně bohatou. V minulosti byl například odsouzen na 4 a půl roku za napadení policisty s tím, že rok poté, co se vrátil na svobodu, putoval do vězení znovu, protože neznámému muži doslova vyrazil oko z hlavy.

Bohužel se tedy zdá, že stejně rychle, jako organizace OKTAGON MMA získala potenciální hvězdu, o ní i přišla. Případ budeme každopádně i nadále sledovat, ale s Virgilem to aktuálně nevypadá vůbec dobře, protože v Kalifornii platí zákon „třikrát a dost.“

Zdroj: BloodyElbow.com

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *