MMA Shorties

Co hledáte?

„V následujících dnech budou peníze vráceny,“ informuje Petr Kareš

OKTAGON14
Tags: , ,

„V následujících dnech budou peníze vráceny,“ informuje Petr Kareš

Share

„V následujících dnech budou peníze vráceny,“ informuje Petr Kareš

Promotér dnes již pravděpodobně zaniklé organizace XFN Petr Kareš před časem zveřejnil adresu xfnevent.com. Na té mohli fanoušci, kteří si zakoupili lístky na neuskutečněný turnaj XFN 18, vyplnit formulář, na jehož základě by jim měly být peníze vráceny. Nějakou dobu se zdánlivě nic nedělo. Dnes však přišla přímo od Petra Kareše zpráva, že se věci daly do pohybu.


„Projekt XFN pro mě hodně znamenal a jeho konec je mojí porážkou,“ říká Petr Kareš


„Pokud jste nakoupili vstupenky přes xfnevent.com, pak Vám v následujících dnech budou peníze vráceny. Stovky tisíc korun fanoušků XFN ke kterým jsme se probojovávali 3 měsíce. Absurdně celou tu dobu stačil jeden podpis nového jednatele – je pro mě stále velká záhada s jakým cílem byl v březnu jmenován, když nic nikdy nedělal. Na zbývajících 114 reklamacích stále pracuji. 

Hodně lidí se mě ptá proč se více nebráním? To souvisí nejvíce s tím, že lidi, kterých se problémy XFN skutečně týkají, zajímají činy a ne sociální sítě. Sociální sítě mezitím obsadili skuteční experti na bojové sporty…,“ napsal Pater Kareš na svém FB profilu.


O2 arena ruší turnaj XFN 18


V komentáři pod příspěvkem pak v reakci na dotaz doplnil, že vstupenky zakoupené přes TicketPortal stále řeší a připravuje řešení.

Zdroj: FB Petr Kareš

Úvodní foto via TicketPortal

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *