Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Co nabídne OKTAGON 13?

Co nabídne OKTAGON 13?

Na konci července se už tradičně koná turnaj na pražské Štvanici, který má tentokrát pořadové číslo 13. Krom unikátní atmosféry se fanoušci na akci OKTAGON 13 mohou těšit na obrovskou porci zápasů.

Vémola vs Silva OKTAGON 13

Karlos Vémola vs Henrique Silva

Karlose Vémolu čeká před soubojem století zajímavá výzva. Na Štvanici se totiž postaví Silvovi, který v posledním zápase tvrdě ukončil Gottvalda. 

Makhmud Muradov OKTAGON 13

Makhmud Muradov vs Wendell Oliveira

Mach původně plánoval, že se na Štvanici představí ve váze do 81 kilogramů. Z toho však očividně sešlo, protože se s bývalým UFC zápasníkem Oliveirou utká klasicky ve střední váze. Přestupu do welteru, kde by se rád zmocnil titulu, se tak pravděpodobně dočkáme až později.

Pešta vs Kyle OKTAGON 13

Viktor Pešta vs Mike Kyle

Bývalý UFC zápasník Viktor Pešta se při své premiéře v organizaci OKTAGON utká s dalším UFC veteránem. Kyle si v průběhu své kariéry připsal 17 vítězství via KO/TKO. Bude tedy zajímavé sledovat, jak si s touto “palebnou silou” Pešta poradí. V případě úspěchu by měl na Peštu následně čekat KImball.

Ďatelinka vs Mikulášek OKTAGON 13

Milan Ďatelinka vs Václav Mikulášek

Oba borci své poslední zápasy ukončili před limitem, na což budou chtít určitě navázat. Ďatelinka naposledy poměrně překvapil, když tvrdě ukončil do té doby neporaženého Brože. Mikulášek naopak exceloval v bitvě o Ostravu, ve které hned v prvním kole ukončil Rašku.

Klinderová vs Borodáčová OKTAGON 13

Kateřina Klinderová vs Eva Borodáčová

V druhém semifinále reality show Projekt Y se pak utkají Klinderová a Borodáčová. Borodáčová má s bojovými sporty zkušenosti z minulosti, zatímco Klinderová bude moct těžit hlavně ze své výškové převahy,

Dvořák vs Taigibov OKTAGON 13

David Dvořák vs Arsen Taigibov

Tak dlouho se spolu pošťuchovali na sociálních sítích, až jim organizace OKTAGON MMA domluvila zápas. Dvořák má aktuálně na svém kontě 12 výher v řadě, zatímco Taigibov 11. Jeden z nich tedy o svou impozantní sérii přijde.

Brož vs Běle OKTAGON 13

Miroslav Brož vs Jakub Běle

Brož, který v posledním zápase poprvé padl, se utká s finalistou první řady reality show OKTAGON Výzva Bělem. Běle je považován za největšího smolaře v MMA, tak uvidíme, jak se mu bude dařit proti tvrdému soupeři.

Kohout vs Šutka OKTAGON 13

Matouš Kohout vs Matúš Šutka

Kohout se při své premiéře vs OKTAGONu utká se Šutkou. Ten reprezentuje OFA gym a aktuálně má na svém kontě 2 výhry v řadě.

Konrád vs Bahník OKTAGON 13

Michal Konrád vs Jakub Bahník

Bahník, který si nedávno připsal rychlou výhru na turnaji PFN, se vrací zpět do boje. Soupeřem mu bude Konrád, který se poslední týdny připravuje v Thajku.

Brichta vs Aliston OKTAGON 13

Leo Brichta vs Aliston Cordeiro Aguiar

Brichta se při své premiéře v OKTAGONu utká s Cordeirem. Ten v minulosti prohrál s Paradaiserem s tím, že v kvtěnu pak přidal další prohru.

Kvapil vs Mora OKTAGON 13

Talentovaný Tomáš Kvapil se na Štvanici objevil už před lety a nyní se na ní vrací. Soupeřem mu bude Španěl Mora, jehož celková bilance je 2-2.

Hošek vs Varchola OKTAGON 13

Na Štvanici se rovněž představí David Hošek, který si po remíze s Bolem a prohře se Zuzákem v posledním zápase spravil chuť. Varchola má aktuálně na svém kontě 2 výhry v řadě, takže bude chtít vítěznou sérii určitě rozšířit.

Tags:
Následující článek

Mohlo by vás zajímat

9 komentářů

  1. Tomáš 09/07/2019

    Proč nemá organizace OKTAGONMMA na svých stránkách “https://oktagonmma.cz” aktuální data????

    Odpovědět
    1. Pavel Bartoš 09/07/2019

      To možná nebude dotaz na nás, ale na ně 😀 asi nestíhají 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *