Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

UFC 239: Analýza, Tipy a Sázky

Ve spolupráci se sázkovou společností Maxi-Tip Vám přinášíme tipy na sázky na turnaj UFC 239: Jones vs Santos

Dnes vám přínášíme tipy redakce od Radima a Pavla a kurzovou analýzu. Přejeme hodně štěstí při tipování 🍀💸

Pokud ještě nemáte účet u Maxi-tipu, stačí se zaregistrovat zde: https://www.maxitip.cz/cs/registrace/?c=OGR a sázet na nejvýhodnější kurzy. Od pondělí 8.7. opět spouštíme akci pro nové klienty vlož 500,- a druhých 500,- dostanete zdarma! Akce poběží do 27.7.💰🔝

 

V kurzové analýze jsme pro vás vybrali tyto zápasy:

UFC 239, Sázky

Amanda Nunes vs Holly Holm – zápas skončí KO/TKO 1,61

Amanda Nunes dokázala třikrát z posledních čtyř zápasů vyhrát před limitem, dva z nich v první minutě. Předpokládáme, že souboj s Holly Holm se bude odehrávat především v postoji a do konce 3. kola uvidíme ukončení.

Gilbert Melendez vs Arnold Allen – vítěz Melendez 3,50

Navzdory tomu, že Gilbert Melendez nevyhrál od UFC 166, jeho posledními soupeři byli Jeremy Stephens, Edson Barboza, Eddie Alvarez, Anthony Pettis, Diego Sanchez a Benson Henderson z nichž jen Pettis dokázal zápas ukončit. Je tak zdaleka Arnoldovým nejzkušenějším soupeřem s atraktivním kurzem 3,50.

Claudia Gadelha vs Randa Markos – vítěz Gadelha 1,43

I přesto, že Gadelha v posledním zápase poměrně nečekaně prohrála s Ninou Ansaroff, její soupeřka Randa Markos aktuálně drží rekord 9-6-1 a při téměř každém dosavadním testu selhala. Gadelha by se opět ráda dostala k titulovému zápasu, a tak si nesmí dovolitžádné klopýtnutí.

Diego Sanchez vs Michael Chiesa – sázka na -2.5 kola 1,81

Oba aktéři svůj poslední zápas ukončili a podle nás tomu tentokrát nebude jinak. Sanchez od začátku půjde do ostré přestřelky a Chiesa jako obvykle po nějaké submisi, kterých má z patnácti výher hned jedenáct! Naopak Sanchez nikdy na submisi neprohrál. Uvidíme čí strategie bude nakonec ta vítězná.

Masvidal vs Askren – sázka na -2.5 kola 2,26

V tomto zápase favorizujeme Masvidala, ale méně riskantní sázku vidíme v ukončení před polovinou posledního kola. Mezi zápasníky panuje velká rivalita a už čtvrteční staredowny přinesl klasický trashtalk od Askrena a nedivili bychom se, kdybychom neviděli ani 2. kolo.

Tipy Redakce:

Radim

 

Sázky, Tipy, MAXI-TIP,

Pavel

UFC 239

 

Celková úspěšnost tipů z minulých turnajů:

Radim 115 z 207 (55,56 %)

Pavel 112 z 207 (54,11 %)

Tip na tiket:

Sázky, Tipy, Tiket, MAXI-TIP, UFC 239,

 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *