Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Khabib Nurmagomedov varuje Conora McGregora

Spor mezi bojovníky Khabibem Nurmagomedovem a Conorem McGregorem sice v poslední době poměrně utichl, ale za několik měsíců nás čeká událost, při které by se mohl znovu divoce rozhořet. Khabib se totiž v září na turnaji UFC 242 utká s Dustinem Poirierem a není vyloučeno, že do Abu Dhabí zavítá i Conor McGregor. Sám prezident UFC Dana White mluvil o tom, že Conor stále touží po odvetě, takže by se na turnaji mohl skutečně objevit.

„Opustit Abu Dhabí pro něj bude mnohem těžší, než tomu bylo v New Yorku. Pokud se plánuje přijít podívat, tak ať ale sedí a sleduje zápasy, protože by bylo téměř nemožné, aby se o něco pokoušel,“ vzkázal Khabib. Neporažený šampion se momentálně soustředí na blížící se bitvu s Poirierem, ale očividně nezapomíná ani na svého předešlého soka.

Khabib

„Abu Dhabí není místo, kde by se měl člověk nějak předvádět. Pokud se chce jít podívat, tak samozřejmě může, ale ať nic nezkouší,“ varoval Khabib. Ten bude na zářijové kartě vystupovat s celou řadou svých kamarádů.

Z pohledu Conora McGregora by bylo asi hodně nerozumné, kdyby se na nepřátelském prostředí pokoušel o nějaké provokace. I přesto však organizátoři budou s touto možností muset počítat a upravit dle toho bezpečnostní opatření. Nikdo totiž určitě nechce, aby Khabib znovu letěl přes klec a vyvolal bojovou vřavu.

Conor McGregor

Conor a Khabib se naposledy viděli minulý rok v říjnu na turnaji UFC 229. Jejich souboj bohužel skončil nejhůře, jak mohl. Hned poté, co Conora ve 4. kole ukončil, se totiž Khabib vrhnul přes klec na provokatéra Dillona Danise. Bojovníky se sice podařilo rychle odtrhnout, ale i tak se spustil všeobecný chaos. Do toho se postupně přidali nejen další bojovníci, ale i početné skupinky fanoušků. Doufejme tedy, že nás v Abu Dhabí nic podobného nečeká.

 

Tags:

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *