Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

„Připadá mi, jako hlupák,“ navezl se Askren do Natea Diaze

Neporažený Ben Askren má sice před sebou souboj s Jorge Masvidalem, na který dojde už tuto sobotu na turnaji UFC 239, ale i tak si našel čas vyjádřit se na téma Nate Diaz. Kudrnatý borec známého rodáka ze Stocktonu rozhodně nešetřil.

Ben Askren UFC 239

„Zamyslete se nad tím. Nate Diaz říkal, že už nikdy nebude chodit lehkou váhu, protože se prý radši soustředí na welter. Nate má v rámci welterweight divize bilanci 1-3, což je hrozné. Zápas Pettis vs Diaz bude sice zábavný, ale myslím si, že mu Anthony nakope prdel,“ nabídl Ben Askren názor na Diaze a jeho blížící se zápas s bývalým šampionem lehké váhy Anthonym Pettisem.

Nate Diaz

„Co se musí Diazovi nechat je to, že na sebe dokáže přitáhnout pozornost. Je to docela vtipné, protože díky všem těm blbostem, které pořád plácá, mi spíš připadá, jako hlupák. Nedávno například říkal, že je král lehké váhy. Je až dementní, že dokáže očividně věřit něčemu, co má k pravdě hodně daleko. Na druhou stranu lidi asi baví, že takové věci plácá,“ reagoval Ben Askren na jedno z posledních Diazových vyjádření, ve kterém mluvil o tom, že z lehké váhy odchází, jako král.

Askren zároveň zhodnotil, jaké šance Diaz ve welteru má, „Není pro divizi sebemenší hrozbou. Je to prostě jen takový snílek.“

Diaz naposledy zápasil před několika lety, kdy v odvetě prohrál s Conorem McGregorem. Od té doby se o jeho návratu stále spekulovalo, ale pravděpodobně na něj dojde až teď v srpnu na turnaji UFC 240.

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *