Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT
Tags: , , ,

Petr Ondruš vysvětluje účast v konfliktu u firmy v Lounech

Petr Ondruš vysvětluje účast v konfliktu u firmy v Lounech

Dnes ráno se na několika serverech objevily informace o konfliktu dvou ozbrojených skupin ve firmě v Lounech. Na jedné straně byli zástupci security Viktora Pavlíčka Euromafas společně s insolvenční správkyní a na straně druhé skupina security RESISTANCE (která má smlouvu s Legios Loco) v jejímž čele byl Petr Ondruš.

„Řešíme situaci v lounské firmě. Jedná se o složitý právní problém a my zjišťujeme, zda dochází k protiprávnímu jednání. Jelikož došlo ke konfliktní situaci, policie je na místě, aby zajistila bezpečnost,“ sdělila mluvčí policie Irena Pilařová, pro server Novinky.cz.

Celé video a zprávy o něm působily poměrně zmatečně, takže jsme požádali přímo jednoho z aktérů, tedy Petra Ondruše, aby nám situaci vysvětlil.

Petr Ondruš

„Byli jsme najati firmou Legios Loco, aby jsme zabezpečili volný průchod zaměstnaců do firmy. Bohužel hned jak jsme vstoupili do areálu čekala na nás ozbrojená skupina zhruba 70 lidí od insolvenční správkyně a nečekaně nějaký reportér. Ten přinesl jako první zprávy o tomto incidentu a to zcela zkresleně. Když jsme viděli, že jde proti nám taková početná skupina, tak jsme posbírali nějaké klacky, co byly kolem. Určitě jsme neměli žádné katany a podobně. Šli jsme pouze dělat svoji práci, na kterou byla naše firma najata, tedy umožnit bezpečný vstup zaměstnancům do areálu, jelikož některým bylo minulý týden vyhrožováno. Vše jsem také vysvětlil policii,“ vysvětlil Petr Ondruš.

Krátké video z popisovaného konfliktu najdete na serveru Novinky.cz

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *