Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

Makhmud Muradov prozradil, kolik měl dostat za zápas s Kinclem

Makhmud Muradov prozradil, kolik měl dostat za zápas s Kinclem

Titulový duel Muradov vs Kincl, který měl být hlavním zápasem turnaje XFN 18, je samozřejmě dávno passé. Podobně je na tom i celá organizace, ale Mach nyní v rozhovoru pro kanál RP Records prozradil, kolik měl za zápas dostat a měla to být skutečně hodně vysoká suma.

Kincl vs Muradov

„Věděli jste to dopředu. Dneska je 15., nepřijdou peníze, ne všechny, jen 30%, protože to byla velká částka. To byl milion a půl korun a já říkám, že když mi přijde 500 tisíc na účet a dalších 500 před zápasem a po zápase. Přišly ale zase nějaký sliby, ale ty mojí rodinu neživí. Já musím pracovat a za tu práci musím dostávat peníze, tak jsem ten zápas zrušil, protože jsem věděl, že nebude,“ popsal Mach, jak probíhalo vyjednávání s organizací XFN, které nakonec nedopadlo a pravděpodobně vedlo k jeho přestupu do organizace OKTAGON MMA.

O částce milion a půl korun několikrát ve svém vysílání mluvil i Ondřej Novotný. Ten uváděl, že oba borci dostali slíbenou hodně podobnou částku. Není tedy divu, že turnaj nedopadl, když by jen hlavní zápas navýšil náklady do obřích rozměrů.

Mach v rozhovoru, který můžete zhlédnout níže, mluvil také o svých začátcích s MMA. Zároveň se zmínil o bitvě s Kozmou nebo o přestupu do UFC, na kterém prý pracuje, ale zatím mu prý situaci ztěžuje jeho občanství.

Úvodní foto via IG Makhmud Muradov

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *