Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Pamatují si tu na Vémolu i Peštu,“ zdraví Martínek z UFC centrály

Michal Martínek posílá pozdrav z Las Vegas, kam vyrazil v souvislosti s jeho účastí v reality show Dana White’s Tuesday Night Contender Series. Michal prozradil, jak se o něj UFC personál stará, co všechno zažil, ale i o tom, co ho čeká, až se vrátí.

„Včera kompletní testy a dneska natáčení proma a rozhovory. Je to neskutečný level profesionality. Tady ve Vegas mají centrálu, kde je gym, kanceláře, jídelna, obchod a další věci jen pro bojovníky, novináře, dispečery a vedení. Žije si to tu vlastním životem,“ popsal šampion těžké váhy organizace OKTAGON MMA, jaké to v UFC Performance Institute je.

„Chovají se k nám slušně a pokud je nějaký problém, jako jsme měli na letišti, tak okamžitě všechno zaplacené pro mě i doprovod. Celý týden jsme po mailech komunikovalo s koordinátorkou a dalšíma dispečerama. Mají tu i tlumočníky, protože hodně Brazilců neumí ani slovo anglicky. Vůbec nás neberou, že jsme z nějaké reality show. Je to velká prestiž a neustále nás motivují. Pamatují si tu na Vémolu i Peštu. Ptali se mě na Lucku Pudilovou. Mají o všem obrovský přehled,“ doplnil Michal, že stopa po Vémolovi a Peštovi ještě v UFC úplně nevychladla.

Michal bude v Las Vegas jen pár dní, ale už teď cítí, že by mohl čas využít jinak – tréninkem, „Ztratil jsem pět dní přípravy a to mě štve nejvíc. Čeká mě teď kemp s Karlosem v Shootfighters. Týden sparingů a propojí se možná i Denisa, což by bylo super. S Karlosem jsme domluvení na konec měsíce.“

Kratos má tedy jasný plán, který zní hodně zajímavě, protože Vémola by ho mohl připravit na zemi a Rizin šampion Procházka zase v postoji. Na konci července musí dát do zápasu vše. UFC smlouva totiž nečeká na ty, kteří vyhrají, ale na ty, kteří předvedou skvělý výkon.

Tags:
Předchozí článek
Následující článek

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *