Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT
Tags: , , ,

Justin Bieber otočil

Hvězdný zpěvák Justin Bieber na začátku týdne šokoval svět, když vyzval o 31 let staršího herce Toma Cruise na souboj v oktagonu. Pokud prý Cruise nepřijme, tak tím jen dokáže, že se bojí. Většina světa se bizarní výzvě vysmála, ale našli se i tací, jako například Conor McGregor, kteří by bitvu rádi uspořádali, protože samozřejmě cítí, že, ať už je jakkoliv nesmyslná, tak by přinesla obrovské množství peněz.

„Jen jsem si dělal srandu. Byl to jen náhodný tweet. Občas tohle prostě dělám. Koneckonců by mi stejně s největší pravděpodobností nakopal zadek. Má takovou tu otcovskou sílu,“ otočil však Justin Bieber. Souboj Bieber vs Cruise se tak za pár hodin pravděpodobně stane minulostí.

Je dobře, že jsou bojové sporty tak oblíbené, že přitahují podobné výzvy, ale zároveň jim to samozřejmě dost škodí. Každá podobná událost totiž k tomuto sportu naláká nové fanoušky, z nichž však jen zlomek dohlédne dál, než za hvězdy typu Conora McGregora. Paralelu bychom snadno mohli najít i na domácí scéně. Turnaj XFN 15 slavil obrovský úspěch hlavně díky, po sportovní stránce nesmyslnému, souboji Marpo vs Rytmus. Fanouškovská základna MMA se díky tomu určitě rozšířila, ale jak kvalitně?

Velká pozornost je holt dar a zároveň prokletí. Pokud však chceme, aby tento sport dále rostl a lidé, kteří se mu věnují, se jím mohli naplno živit, tak je podobný progres nutný a naprosto nevyhnutelný.

Úvodní foto Boss Logic Inc.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *