Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Conor McGregor neodmítá zápasy, tečka!“ hájí Dana White

Prezident UFC Dana White se v rozhovoru pro BT Sport rozpovídal o Conorovi McGregorovi, který za posledních několik let bojoval v oktagonu jen jednou, kdy podlehl neporaženému šampionovi lehké váhy Khabibu Nurmagomedovi. Dá se předpokládat, že UFC o Conorův návrat stojí, protože to znamená obrovské PPV prodeje, takže mu nabízí zápasy, které on očividně odmítá, ale White má jiný názor.

„Ne, Conor nic neodmítá. Ali si může říkat, co chce, ale Conor neodmítá zápasy, tečka! Conor je jeden z těch bojovníků, který, když se věci začaly podělávat a většina by tak ze zápasů odstoupila, pokračoval dál. McGregor se rozhodně nikoho nebojí, to je naprostá lež,“ reagoval Dana White na prohlášení kontroverzního manažera Aliho Abdelazize, který uvedl, že Conor odmítl zápas s Justinem Gaethjem, protože se ho bojí.

„Conor je aktuálně v pozici, kdy sedí stranou a vyčkává, jak se věci vyvinou, ale určitě se brzy vrátí. Myslím si, že ho ještě tento rok uvidíme v boji,“ věří White, který si s Conorem několikrát plánoval schůzku, ale zatím není známo, zda na ní skutečně došlo a jaký byl její výsledek.

Conor se netají tím, že by si rád dal odvetu s Khabibem, což však v tuto chvíli není možné. Khabib je totiž šampion a titulový zápas si Conor aktuálně nezaslouží. Je tedy možné, že společně s vedením UFC vyčká, jak dopadne zářijová bitva Khabib vs Poirier, a pak uvidí, co bude dál. Pokud by totiž Khabib prohrál, tak by odveta až tak nesmyslná nebyla.

Navzdory Whiteově optimismu se samozřejmě nabízí otázka, zda Conora ještě vůbec někdy v oktagonu uvidíme. V tuto chvíli má totiž obrovské příjmy od sponzorů a z prodeje Proper No. Twelve whiskey, takže už možná ztratil veškerou motivaci a díky všemu tomu luxusu, kterým se obklopil, už není schopen se do tréninku ponořit tak, jako v dobách, kdy hladově stoupal na vrchol.

Tags:
Následující článek

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *