Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT
Tags: , , , ,

Tomáš Deák znovu ostře odmítl Filipa Macka

Není žádným tajemstvím, že by se bojovník Filip Macek rád utkal se šampionem organizace Fight Nights Global Tomášem Deákem. O vzájemném souboji se mluvilo už minulý rok před turnajem OKTAGON 10, v jehož hlavním zápase se Deák s povolením FNG představil, a nyní se o něm začíná spekulovat zase.

„Dal bych si jednu Deákovou prosím,“ rýpl si Macek na svém IG profilu obrázkem, který znázorňuje jeho předchozí soupeře, které dokázal ukončit hned v prvních kolech. A proč zrovna palačinky? Tomáš Deák si totiž nedávno společně se svou ženou otevřel palačinkárnu.

„Měl jsi šanci v ACB a dostal jsi tam výprask. Proč sis tam nešel pro titul? Nebo proč nebojuješ ve FNG, kde mám momentálně smlouvu a pokud se ti to podaří, tak se s tebou utkám, ale neztrapňuj se a nezkoušej na mě tyhle komedie,“ kontroval Tomáš Deák, který je momentálně v Thajsku, kde se připravuje na další, zatím neoznámený zápas.

„To myslíš vážně tohle? Už i ty se opičíš po tom, o vidíš na Nova Sport? Neoznačuj mě u takových teploušin a hlavně mě nevyzývej v organizaci, kde nebojuji a nemám žádnou smlouvu. Je to trapné kamaráde. Radši si urči nějaký cíl, za kterým půjdeš a zdoláš ho. Ale na mě takovéhle trapárny nezkoušej. Akorát mi tím kazíš den, ale nic tím nezměníš,“ pokračoval popuzený Deák.

Je pravda, že navzdory pěti rychlým výhrám, je Macek na 165. místě bantamweight žebříčku. Deákovi ve stejném žebříčku aktuálně patří 84. místo, takže je mezi oběma borci poměrně velká propast, ale na druhou stranu se jedná v rámci CZ/SK MMA scény o jasnou špičku této váhy. 

Úvodní foto via Šport.sk

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *