Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT
Tags: , , ,

Conor McGregor je znovu na seznamu nejlépe placených sportovců

Navzdory tomu, že za poslední 3 roky zápasil „jen“ dvakrát, s Floydem Mayweatherem v boxu a s Khabibem Nurmagomedovem v oktagonu, je Conor McGregor i čtvrtým rokem na seznamu nejlépe placených sportovců.

Konkrétně se Conor s výdělkem 47 milionů dolarů umístil na 21. místě zmíněného žebříčku. Před ním už jsou z bojovníků jen boxeři Canelo Alvarez s 94 miliony a Anthony Joshua s 55 miliony.

Mezi Conorovy příjmy patří partnerství s firmou Reebok, které mu každý rok vynese zhruba 5 milionů dolarů a souboj s Khabibem Nurmagomedovem, za který v základu dostal 3 miliony dolarů, ale díky podílu na rekordním prodeji PPV se jeho odměna vyšplhala na neuvěřitelných 30 milionů dolarů. Značný příjem měl Conor také ze své nově uvedené whiskey Proper No. Twelve, které už se prodalo více než 200 000 lahví.

V Conorově případě jde již o čtvrté umístění v žebříčku, což je v jeho třiceti letech obdivuhodný výkon. Nejlépe vydělávajícím sportovcem na světě je pak fotbalista Lionel Messi, který si přišel na 127 milionu dolarů.

Kompletní seznam pak najdete na stránkách Forbes.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *