Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

Jeremy „Grizzly“ Kimball chce titul

Bývalý UFC zápasník Jeremy Kimball, přezdívaný Grizzly, se českému publiku poprvé představil na konci minulého roku, kdy na turnaji OKTAGON 10 hned v prvním kole porazil Miloše Petráška via TKO. Navzdory tomu, že před bitvou nenavážil a navíc tvrdě porazil miláčka publika, si mezi domácími fanoušky získal oblibu, která se jen umocnila ve chvíli, kdy Petráška na turnaji OKTAGON 11 porazil i podruhé, tentokrát na body. Ještě v oktagonu pak vyzval Attilu Végha na souboj o titul, který slovenská hvězda okamžitě přijala a slíbila, že svého kamaráda Petráška náležitě pomstí.

Jeremy Kimball

Vypadalo to, že turnaj OKTAGON 12 dostane hodně zajímavý titulový zápas, ale na následné tiskové konferenci se bohužel věc začala trochu zamotávat. Ve chvíli, kdy Végha vyzýval, totiž Kimball nevěděl, kdy by se měl případný duel odehrát. Naneštěstí to vyšlo zrovna na začátek června, na který měl dlouhodobě naplánovanou rodinnou dovolenou, kterou zkrátka nemohl zrušit. Z nadějného zápasu tedy sešlo, ale Kimball na titul rozhodně nezapomněl.

„Poté, co jsem viděl zápasy na turnaji OKTAGON 12, mi je jasné, že titul bude můj,“ reagoval Kimball na proběhnuvší akci, jejímž vrcholem byl duel Végh vs Zwicker, ve kterém, k překvapení celé haly, bývalý šampion organizace Bellator Attila padl hned v prvním kole. Kromě Zwickera však na turnaji exceloval i Henrique „Frankenstein“ Silva, který po tvrdém ukončení Gottvalda vyzval Karlose Vémolu a zápas byl na světě.

Karlos Vémola Jeremy Kimball Zwicker Silva

„Klidně je porazím během jednoho večera. Ne proto, že jsem namyšlený, ale proto, že miluju bojování,“ reagoval Kimball na vtipnou koláž, která znázorňovala možné soupeře pro Karlose Vémolu. Český lev se totiž nechal slyšet, že přijme jakoukoliv výzvu, takže fanoušci okamžitě začali spekulovat, s kým se nakonec na konci července na turnaji na Štvanici utká. V tuto chvíli to vypadá na Silvu, ale uvidíme, jak se věc vyvine.

Organizátoři zatím neprozradili, kdy přesně by se měl Kimball do OKTAGONu vrátit, ale vzhledem k jeho výrokům se dá předpokládat, že by to mohlo být relativně brzy.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *