MMA Shorties

Co hledáte?

„Chci si to rozdat s Kozmičem,“ vysvětluje Mach přestup do welteru

OKTAGON14 OKTAGON14

„Chci si to rozdat s Kozmičem,“ vysvětluje Mach přestup do welteru

Share

Makhmud Muradov si při své premiéře v rámci organizace OKTAGON MMA připsal na turnaji OKTAGON 12 desátou výhru v řadě. V rámci střední váhy to však byl na nějakou dobu jeho poslední zápas. Mach se totiž chystá k přestupu do welterweight divize, kde by se rád utkal se šampionem Davidem Kozmou.

Makhmud Mach Muradov

OKTAGON MMA

„Já mám rád výzvy a chci si to rozdat s Kozmičem. Tady mi řekli, že se musím probojovat, tak jdeme bojovat,“ vysvětlil Mach na po-turnajové tiskové konferenci svou motivaci. Na Štvanici by se rád představil ve váze do 81 kilogramů a následně, možná už na turnaji OKTAGON 14 v Bratislavě, pokračoval přímo do kategorie do 77 kilogramů, kde na něj krom Kozmy čeká hned několik zajímavých jmen. „Jestli bude mít první reálný zápas v 77 v září, tak v O2 Aréně by to ještě asi na titul nebylo, ale v tom následujícím turnaji, když by vyhrával, už určitě ano. Do toho tady bude chtít kecat Pirát, bude do toho chtít kecat Pukač, do toho bude chtít kecat Bryczek stoprocentně, který dneska předvedl nesmysl,“ nastínil jeden z majitelů organizace Ondřej Novotný, kdo by na Macha mohl ve welteru čekat.

David Kozma Makhmud Muradov

„Nikdo neví, co bude zítra, třeba přijde nabídka od UFC a my jsme domluvení, že mě pustí,“ doplnil Makhmud, že cesta za welterweight titulem je aktuální plán a co bude dál se uvidí až časem. Už před vstupem do organizace OKTAGON MMA měl totiž na stole nabídku na účast v Dana White´s Tuesday Night Contender Series, takže se klidně může stát, že po dalším jednom nebo dvou vítězství přijde nabídka přímo do UFC. 

Makhmud Muradov

OKTAGON MMA

Uvidíme tedy, jak se celá situace vyvine, ale dá se předpokládat, že Mach bude tento rok v akci ještě několikrát.

 

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *