Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

„Toto je MMA,“ shrnul Attila Végh souboj se Zwickerem

Proběhnuvší turnaj OKTAGON 12 byl plný tvrdých ukončení, ale to nejvíce šokující přišlo až v posledním zápase, kterým byl duel Attila Végh vs Virgil Zwicker. Bohužel pro domácí publikum a v podstatě i celou organizaci OKTAGON MMA to byl právě Attila Végh, kdo po salvě soupeřových úderů padl k zemi.

Attila Végh

„Jsem velmi rád za včerejší zkušenost. I když s výsledkem samozřejmě nejsem spokojený. Není třeba nic analyzovat, připravoval jsem se nejlíp, jak jsem uměl. Měl jsem u sebe ty nejlepší trenéry, podporu od mých sponzorů, fanoušků, nejbližších přátel, rodiny a mojí ženy. Cítil jsem neskutečný hlad po soupeři. Proto nechci zápas komentovat (co by bylo kdyby…), možná jen jednou větou a to: TOTO JE MMA!

Samozřejmě se jde dál. Na další zápas nastoupím ještě lepší, připravenější a hladovější. Srdce bojovníka se nikdy nevzdává a tak jako umí vyhrávat umí i prohrávat. A povím vám, že i to je obrovské umění. V neposlední řadě velmi děkuji organizátorům OKTAGONu za neskutečnou atmosféru. To co děláte, děláte velmi dobře. Klobouk dolů před vámi,“ okomentoval Attila na svém IG profilu proběhnuvší bitvu a slíbil, že se vrátí ještě silnější.

Na sociálních sítích se hodně probírala neúmyslná hlavička, kterou Attila inkasoval, a která jím očividně otřásla, ale bývalý šampion organizace Bellator se tím očividně odmítá zabývat, protože by se tím už stejně nic nezměnilo. Místo toho prohru přijal, jako pravý bojovník a už vyhlíží další zápas, kterým nebude nic menšího než zápas století s Karlosem Vémolou, na který dojde na začátku listopadu na turnaji OKTAGON 15.

 

Foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *