MMA Shorties

Co hledáte?

„Toto je MMA,“ shrnul Attila Végh souboj se Zwickerem

OKTAGON14

„Toto je MMA,“ shrnul Attila Végh souboj se Zwickerem

Share

Proběhnuvší turnaj OKTAGON 12 byl plný tvrdých ukončení, ale to nejvíce šokující přišlo až v posledním zápase, kterým byl duel Attila Végh vs Virgil Zwicker. Bohužel pro domácí publikum a v podstatě i celou organizaci OKTAGON MMA to byl právě Attila Végh, kdo po salvě soupeřových úderů padl k zemi.

Attila Végh

„Jsem velmi rád za včerejší zkušenost. I když s výsledkem samozřejmě nejsem spokojený. Není třeba nic analyzovat, připravoval jsem se nejlíp, jak jsem uměl. Měl jsem u sebe ty nejlepší trenéry, podporu od mých sponzorů, fanoušků, nejbližších přátel, rodiny a mojí ženy. Cítil jsem neskutečný hlad po soupeři. Proto nechci zápas komentovat (co by bylo kdyby…), možná jen jednou větou a to: TOTO JE MMA!

Samozřejmě se jde dál. Na další zápas nastoupím ještě lepší, připravenější a hladovější. Srdce bojovníka se nikdy nevzdává a tak jako umí vyhrávat umí i prohrávat. A povím vám, že i to je obrovské umění. V neposlední řadě velmi děkuji organizátorům OKTAGONu za neskutečnou atmosféru. To co děláte, děláte velmi dobře. Klobouk dolů před vámi,“ okomentoval Attila na svém IG profilu proběhnuvší bitvu a slíbil, že se vrátí ještě silnější.

Na sociálních sítích se hodně probírala neúmyslná hlavička, kterou Attila inkasoval, a která jím očividně otřásla, ale bývalý šampion organizace Bellator se tím očividně odmítá zabývat, protože by se tím už stejně nic nezměnilo. Místo toho prohru přijal, jako pravý bojovník a už vyhlíží další zápas, kterým nebude nic menšího než zápas století s Karlosem Vémolou, na který dojde na začátku listopadu na turnaji OKTAGON 15.

 

Foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *