MMA Shorties

Co hledáte?

Volkanovski se vypořádal s infekcí a zamířil domů

OKTAGON14 OKTAGON14

Volkanovski se vypořádal s infekcí a zamířil domů

Share

Alexander Volkanovski se představil na nedávném turnaji UFC 237, kde si na body poradil s legendou pérové váhy Jose Aldem. Po zápase ho však začala trápit nateklá a bolavá noha, kvůli které nakonec skončil v nemocnici v Chile, kde jej pomocí antibiotik léčili na bakteriální infekci krve. Stav Volkanovskiho se však velice rychle zlepšil, takže mohl zamířit domů do Australie, kde ho čekalo vřelé přijetí.

„Konečně jsem doma. Jsem moc rád, že nás po příletu přivítali naše rodiny. Děkuju za prvotřídní servis,“ poděkoval Volkanovski, který se domů vezl v limuzíně.

Poté, co porazil Alda, díky čemuž si v rámci UFC připsal již 7. výhru v řadě, celkově už 17. v řadě, se samozřejmě spekulovalo o tom, že by mohl být Alex dalším titulovým vyzyvatelem. Hned na to se však objevila zpráva, že o titul by měl zabojovat Frankie Edgar, který měl zápas o titul dvakrát „slíbený“, což se nakonec i potvrdilo. Na duel Holloway vs Edgar dojde na turnaji UFC 240, který se koná na konci července v Edmontonu, takže má nyní Volkanovski dostatek času, aby doléčil zranění, odpočinul si a pak se začal připravovat na možný souboj s vítězem zmíněného duelu.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *