MMA Shorties

Co hledáte?

„Domů pojede smutný,“ říká o soupeři Lajoš Klein

OKTAGON14 OKTAGON14

„Domů pojede smutný,“ říká o soupeři Lajoš Klein

Share

Na blížícím se turnaji OKTAGON 12 se představí i „navrátilec“ Lajoš Klein, kterého v Bratislavě čeká soupeř Willian Lima, který zatím prohrál jen jeden jediný zápas. Třináct jich naopak dokázal vyhrát s tím, že 11 z nich ukončil před limitem. Lajoše tak čeká hodně velká zkouška, na kterou si však očividně věří.

„Bude to tvrďák, ale domů pojede smutný. Cítím se v opravdu brutální formě a už se nemůžu dočkat. Sice jsem chtěl jít 66, ale aspoň se můžu najíst. Jsem připravený na všechno. Trénuju komplexně, ale samozřejmě už jsme ho s trenérem rozebrali a řešili jsme i nějakou taktiku, co by na něj mohlo platit, ale to ještě pořádně probereme,“ věří si Klein, který se momentálně připravuje v Thajsku po boku svých kamarádů ze Spartakus Fight Gym. Lajoš sice předesílal, že bych chtěl nastupovat hlavně v pérové váze, tedy ve zmíněné kategorii do 66 kilogramů, ale kvůli kvalitnímu soupeři, který by do pérové jen těžko zhubl, kývl i na lehkou váhu.

Na Kleinův kemp bude až do odjezdu, tedy 25.5., dohlížet i hlavní tvář SFG Attila Végh, „Víceméně spolu chodíme všechny tréninky. Taháme se navzájem, ale jsou tady i kvalitní trenéři, kteří vedou tréninky, takže se tu vždy naučím hodně nových věcí. Sparingy jsou kvalitní, takže kondice jde nahoru. V tomhle teple a dusně je to někdy fakt boj.“

Lajoš v poslední době očividně hodně propadl capoeiře, což je brazilský bojový tanec, který vyniká různými efektními otočkami a akrobatickými prvky. Možná se tedy můžeme těšit, že ze svého arzenálu vytáhne nějaký zajímavý kop nebo otočku, „Snažím se, aby se lidé u mým zápasů bavili, takže je to dost možné.“

Bitva Klein vs Lima bude součástí Prelims karty, kterou bude možné sledovat na místě nebo skrze PPV, které naleznete zde.

 

Foto via IG lajosko.klein

Tags:
Předchozí článek
Následující článek

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *