MMA Shorties

Co hledáte?

Petr Kareš ne/byl jmenován do čela XFN?

Tags: , ,

Petr Kareš ne/byl jmenován do čela XFN?

Share

Poté, co 10.5. proběhla očekává valná hromada společnosti BEST RATING s.r.o., která stojí za organizací XFN, jsme vás o víkendu informovali o tom, že byl jednatelem znovu jmenován Petr Kareš, což sám oznámil na svém FB profilu.

Server CzechFighters.cz však před malou chvílí přišel s informací, že ke změně jednatele nedošlo, což podložil screenem notářského zápisu z valné hromady. Podle informací CzechFighters se sice Kareš nedávno stal majoritním vlastníkem, ale dle stanov subjektu disponuje „pouze“ 50% hlasů. Na zmíněné valné hromadě měl tedy v zastoupení hlasovat pro návrh, aby byl znovu dosazen na místo jednatele, zatímco Hana Vidrmanová, kterou na jednání zastupoval Jan Brčák, hlasovala proti. Rozhodnutí valné hromady tedy nemělo být přijato. Ve veřejné sbírce listin zatím nebyl zápis z VH zveřejněn, takže tuto informaci není možné ověřit.

Jana Brčáka jsme v návaznosti na minulé články oslovili, ale bohužel jsme se nedočkali odpovědi. Zkusíme tedy v blízké době získat alespoň vyjádření Petra Kareše.

Úvodní foto via CzechFighters.cz

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *