Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Máté Kertész vs Makhmud Muradov?

Současným šampionem welterweight divize organizace OKTAGON MMA je David Kozma, který předem avizoval, že si chce dát během léta pauzu a vrátit se až na turnaji OKTAGON 15, kde by mohla proběhnout druhá titulová obhajoba. Následující měsíce je tedy dostatek času na to, aby se vyprofiloval vyzyvatel, což by mohlo být hodně zajímavé, protože o tuto pozici se hlásí hned dvě velká jména – Máté Kertész a Makhmud Muradov.


http://139.162.132.153/index.php/2019/05/14/na-konci-roku-bude-muj-veri-mate-kertesz/


„Pokud chce titul, tak se naše cesty určitě setkají. Je to bývalý XFN šampion, takže další výzva. Samozřejmě by mě tento duel zajímal, ale aktuálně se soustředím na svůj červnový zápas, který by mě měl k titulu značně posunout,“ prozradil Máté v našem nedávném rozhovoru.

Souboji se očividně nebrání ani Mach, „Klidně si to s ním rozdám. Do OKTAGONu jsem přišel pro titul, takže pokud se se mnou chce utkat, tak jdu do toho. Vše záleží na tom, co řekne Ondřej Novotný a Pavol Neruda.“ Vzhledem k tomu, že doposud chodil střední váhu, ve které v organizaci XFN získal i titul, má však Makhmud jednu podmínku, „Pokud ten zápas chce, tak s ním půjdu v 80-81 kilech.“

Kertész Muradov

Zápas Kertész vs Muradov by byl určitě hodně zajímavý a atraktivní. Sám šampion Kozma se vyjádřil v tom smyslu, že by chtěl tento duel vidět. Uvidíme tedy, jak se k situaci postaví vedení organizace. Oba bojovníci totiž mají aktuálně před sebou jiné zápasy, které se odehrají na turnaji OKTAGON 12 v Bratislavě. Vše asi bude hodně záležet na tom, jak tyto duely dopadnou. Vzájemný střet by se pak případně nabízel na turnaji OKTAGON 13, který se bude konat na konci července na Štvanici, nebo turnaji OKTAGON 14, který je naplánován na září v Bratislavě.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *