Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Je to idiot,” říká o Cormierovi Miocic

Stipe Miocic tak dlouho loboval za odvetu s Danielem Cormierem, až jí nakonec i díky odstoupení Brocka Lesnara dostal. 17. srpna se tedy na turnaji UFC 241 dočkáme titulové bitvy Cormier vs Miocic 2, která slibuje skvělou podívanou.

“Cormier pořád něco mele a hrozně si protiřečí. Už ho ani neposlouchám. Je mi to jedno, protože hlavní je, že se spolu utkáme. Kdyby se naše role vyměnili, tak by se určitě choval stejně jako já. Jsem na něj naštvaný, protože nejdřív říkal, že si zasloužím odvetu, kterou dostanu, když nevyjde zápas s Lesnarem a najednou mluví o tom, že bych si měl dát další zápasy, abych si titulový souboj zasloužil. Nechápu ho. Je jako ženská, která chce jít na jídlo, ale ani za Boha z ní nedostanete, kam chce jít, protože sama neví, na co má chuť,” rozohnil se bývalý šampion těžké váhy Stipe Miocic.

Daniel Cormier v minulosti mluvil o tom, že si Stipe odvetu zaslouží, ale že se na případný zápas musí připravit. Proto se na turnaji UFC 230 utkal s Lewisem, ve kterém očividně nespatřoval takovou hrozbu, což se i potvrdilo, protože jej poměrně hladce porazil. Poté se vášnivě spekulovalo o souboji s Lesnarem, který se však s vedením UFC nedohodl na finančních podmínkách.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *