Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Nebudu ho šetřit,“ vzkazuje indiánský soupeř Attily Végha

Bývalý šampion organizace Bellator Attila Végh se měl původně na turnaji OKTAGON 12 utkat s Jakeem Heunem, kterého domácí fanoušci mohou znát ze souboje s Jiřím Procházkou, ale ten bohužel „obešel“ organizaci i vlastního manažera a upsal se RIZINu. Musela se tak hledat náhrada, kterou je nakonec veterán několika světových organizací Virgil „Rezdog“ Zwicker.

Virgil Zwicker společně s Aleksandrem Emelianenkem

„Strašně se na ten souboj těším, protože si myslím, že si jako bojovníci dost sedneme. Pro mě to bude první zápas v polo-těžké váze po 4 letech,“ těší se Zwicker, který v poslední době nastupoval spíš v těžké váze, kde se například utkal s bratrem legendárního Fedora Aleksanderem Emelianenkem. 

„Moc dobře vím, kdo je Attila Végh. Je to bývalý šampion organizace Bellator. Dá se říct, že je dobrý ve všech ohledech, takže jak v postoji, tak na zemi. Navíc je hodně tvrdý. Mým cílem je předvést atraktivní zápas pro diváky na jeho domácí půdě, ale rozhodně ho nebudu šetřit. Naopak nasadím pořádné tempo,“ uvědomuje si Virgil, proti komu nastupuje a jak náročný duel ho čeká.

Zwicker, kterému v žilách koluje divoká indiánská krev, však není nadšený jen duelem samotným, ale i možností představit se v srdci Evropy, „V minulosti jsem byl v Praze a v Polsku, ale na Slovensku to bude má premiéra. Dokonce mám za to, že budu první původní američan, který se na Slovensku představí. Bez ohledu na výsledek bych rád zůstal pár dní a poznal krásy, které tato země nabízí.“

Jak už bylo uvedeno, Zwicker je v poslední době zvyklý chodit spíše těžkou váhu, ale se shazováním do polotěžké by prý neměl být vůbec žádný problém, protože údajně nyní váží kolem 99 kilogramů, tedy mu do splnění limitu chybí „jen“ 6 kilogramů, což by pro bojovníka jeho kalibru neměl být vůbec žádný problém.

Na souboj Végh vs Zwicker se můžeme těšit už 8.6., kdy bude hlavním zápasem bratislavského turnaje OKTAGON 12. Lístky najdete zde.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *