Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

„Pro mě není zajímavý,“ říká Attila Végh o Peštovi

Původně se měl Attila Végh na turnaji OKTAGON 12 utkat s Jakeem Heunem, ale ten obešel, jak organizaci, tak svého manažera a podepsal několika-zápasový kontrakt s Rizinem. Pro Attilu se tak musí na červenec hledat nový soupeř, na což v komentářích na IG reagoval Viktor Pešta s tím, že by prý o někom věděl.

Attila Végh

IG véghattila

„Viktor Pešta pro mě není zajímavý člověk. On celý život chodí těžkou váhu, já jsem podepsaný pod OKTAGONem, on byl všude možně i v XFN a nevím kde. Najednou by chtěl shazovat do 93. Já mu držím palce, ale asi bych mu poradil, ať se drží v těžké váze a ať se napapá a je větší. Pro mě není zajímavý člověk ani bojovník. On by mi nic nedal. Pro mě je zajímavý jeden člověk a to je Karlos Vémola na CZ/SK scéně. Teď jsem měl mít Američana a od zápasu, který bude na OKTAGON 12, se budu 100% připravovat a soustředit na Vémolu,“ odmítl Attila víceméně případný zápas s ex-UFC bojovníkem Viktorem Peštou.

Vedení organizace OKTAGON MMA tak asi bude muset pátrat dál, pravděpodobně v zahraničí, kde by se nabízelo hned několik možných soupeřů. Uvidíme tedy, jaké jméno se nakonec podaří ulovit. Přeci jen už to turnaje zbývá něco málo přes měsíc.

Zdroj: VDN Zoom: Attila Végh o zrušení zápasu s Jackem Heunem a tréninkovém kempu

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *