Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Ragozinův trenér nám poskytl vyjádření k odstoupení Vémoly

Český trenér Mikhaila Ragozina Martin Wodecki, nám poskytl vyjádření k odstoupení Karlose Vémoly z hlavního zápasu turnaje RCC, který se měl uskutečnit 8. května.

 

Včera večer nám bylo oznámeno trenérem Karlose Vémoly z Londýna, že se předešlého večera při tréninku zranil a že se nemůže zápasu zůčastnit. Pro nás je to nepříjemná situace jednalo se o hlavní zápas večera a na rychlo bude složité shánět kvalitní náhradu. Přistoupili jsme na kompromis s váhou z původnich 84 kg na 87 kg. Nabídli jsme i poměrně slušný honorář, domluvili Pavla Touše jako rozhodčího v oktagonu pro tento souboj, aby bylo vše maximálně objektivní. Pro nás už tohle bylo třetí vyjednávání boje Karlose s někým z RCC. Předchozí bohužel skončili na vyjednáváních s XFN. O to víc je to škoda, jelikož jak Pavel Touš tak Ondra Novotný se opravdu snažili udělat maximum práce, aby vše bylo v pořádku a zápas se uskutečnil. Jestli je to spojeno s účastí trenerů Karlose na WGP Bellator 11.května, kam mají treneři namířeno s jiným zápasnikem, protože tuhle otázku už řešíme posledních pár dnů. Na kdy trenerům koupit letenky a vše bez odpovědi jak ze strany Karlose, tak ze strany Ondry Novotného.
O zranění nás informuje se zpoždením trener a né manager ani Karlos. Veříme že Karlos ten zápas chtěl, ale bez kompletního týmu je tězké zápasit s těžkým soupeřem a v cizí zemi. A nebo je Karlos opravdu zraněn a v tom případě mu přejeme brzké uzdravení a návrat na CZ/SK MMA a přejeme mu mnoho úspěchů. Dále nám byl nabídnut zápas v ČR ale za 1/6 která byl požadována u nás. To je nepoměr. Náš bojovnik by v Rusku dostal méně než Karlos, ale Michal v ČR by nedostal ani 1/4 toho co Karlos dostane v ČR a není záruka že zápas bude z nějakého důvodu. Organizaci Oktogon potažmo Ondrovi Novotnému a Pavlu Toušovi děkujeme za spolupráci a profesionální přistup, byť ten konec nevyústil v očekávaný výsledek.
Pevně věříme, že David Kozma 4.května ukáže své kvality mimo ČR/SK. Jinak RCC turnaj z Čeljabinsku bude na TV Match боец a případně na internetu.

 

Mikhail Ragozin s trenérem Martinem Wodeckim

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 komentáře

  1. To psal nakej tatar nebo ma nekdo vysvetleni proc je to jak z google prekladace?

    Odpovědět
  2. Pavel Bartoš 01/05/2019

    Ne, psal to člověk, co dlouhodobě žije v Rusku, takže si dej facku a bude to dobrý 🙂

    Odpovědět
  3. Štyrkov 02/05/2019

    To je zase ostuda… A to jsem na chvíli Karlosovi věřil, že dá s Ragozinem férový boj a že přijímá konečně výzvy. Prd. Stydím se za něj. Ostuda pro české MMA :-/

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *