Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Preview turnaje Oktagon Prime: Košice

Oktagon Prime 1

Kde: 26.4.2019
Kde: Košice Crow Aréna
Za kolik: 15 – 199euro.

 

EARLY PRELIMS

Jakub Tomka SVK (0:1) VS Lukáš Soroka SVK (1-1)

Josef Vlčko VS Barna
Košický rodák Vlčko nastoupí ke svému prvnímu profesionálnímu zápasu. A kde jinde by to mělo být než před domácí vyprodanou halou.

Balázs VS Seman

PRELIMS

Andrej AK-47 Kalašnik (3-1) VS Gabriel Fuksz (1-1)
Prelims otevře československý souboj dvou welterů. Kalašnik je už celkem zkušený zápasník z brněnského Jetsaam gymu, kde mu kvalitní sparing partneři rozhodně nechybí. Gabriel to má sice 1-1, ale jediná jeho porážka byla s Markem Bartlem a to až na body.

Ladislav Majerník (0-2) VS Ján Velič (0-1)
Opět československý souboj tentokrát se bude bojovat o první výhru. Majerník není zrovna zápasník, který by zápasil 5x do roka. Jeho první profesionální souboj proběhl již v roce 2012. Od té doby však stihl jen jediný duel. Ján Velič také zatim v profi MMA nepoznal chuť vítězství, ale určitě bude mít v košicích velkou podporu, jakožto účastník reality show OKTAGON Výzva 3.

Jan Hudák (2-4) VS Samuel Daňko (3-0)
Náhrada na poslední chvíli. Jan Hudák vzal zápas s neporaženým Daňkem doslova pár dní před turnajem. Hudáka můžete znát hlavně jako MMA rozhodčího, který zároveň zápasí a trénuje pod vedením Attily Vegha. Čeká ho neporažený a talentovaný slovenský bojovník Samuel Daňko, kterého můžeme znát z Oktagonu 9.

Pavol Langer ( 7-7) VS Tomáš Peleška (3-3-1)
Oba borci už mají nějaké zápasy za sebou. Pavol například při svém debutu narazil na jednoho z nejlepších tuzemských bojovníků Macha Muradova. Také zápasil s Jay Jayem Gottvaldem a dokonce stejně jako jeho protějšek Peleška porazil známého bojovníka v bitvě o Ostravu Václava Mikuláška. Peleška se vrací do oktagonu po roce a půl od nepříjemného zranění nohy, které utrpěl v roce 2017 na turnaji FNW v Karlových Varech.

Jakub Dohnal (4-1) VS Samuel Liška (1-3)
Že podle skóre je vítěz jasný? Tak v tom případě by vás mohlo zajímat, že jediná Dohnalova prohra je s vítězem třetí série Oktagon výzvy Karolem Ryšavým. S tím Karolem, s kterým se střetl Samuel ve svém posledním zápase v amatérech a odnesl si dnes velmi cennou remízu.

HLAVNÍ KARTA

Denis Tripšanský (3-1) VS Tomáš Kvapil (5-1)
Hlavní kartu otevře velmi zajímavý duel dvou mladých pušek. Pro Tripšanského je to premiéra pod OKTAGONEM a Kvapil se vrací téměř po dvou letech. Oba mají za sebou pouze jednu porážku, a před sebou velké cíle.

Gabriel Torok (1-5-1) VS David Hošek (1-1-1)
Gabriel Torok by  si rád připsal cenné vítězství před domácím publikem a ukončil tak šňůru porážek. Nicméně v cetě mu bude stát bývalý boxer David Hošek, který se velmi rychle adaptoval na MMA a předvádí zajímavé výkony.

Ronald Paradeiser (8-5) VS Aliston Cordeiro Aguiar (7-5)
Tohle bude bitva! Na jedné straně Paradeiser, který vyhrál sedm ze svých osmi zápasů na K.O. Na druhé straně Brazilský držitel fialového pásku z BJJ, který všechny výhry dokázal získat před limitem.

Martin Buday (5-1) VS Yevgeny Orlov (1-0)
Tady se bude otřásat celá hala. Souboj dvou těžkých vah. Na jedné straně Slovenská velká naděje 27 letý Buday má před sebou těžkou zkoušku. Tím bude ukrajinský bojovník, který má za sebou sice jen jeden zápas, ale tento zápas bez problémů vyhrál a nikdo neví, co se od něj dá čekat.

Filip Macek (20-14-1) VS Dmytro Vlasiuk (4-1)
Očekávaná odveta! Je tomu skoro rok kdy Filip Macek, velký naděje českého MMA prohrál na jubilejním 20. Heroes Gate s Dmitrem Vlasiukem. Filip si na odvetu věří a hlavní předzápas turnaje bude mít určitě náboj. Zatímco Filip stihl od porážky čtyři vítězství, Vlasiuk si dal pauzu a znovu bude zápasit až v Košicích.

Josef Wittner (11-1) VS Adam Horváth (8-3)
Hlavní zápas večera! Nebezpečný maďarský borec je na 3 zápasové vítězné vlně. Na svém kontě má skalpy Rašky, Ducára nebo Dobiáše. 7 z 8 vítězství získal submisí před limitem. Na druhé straně domácí borec s bilancí 11 vítězství a pouze jedinou porážkou. Asi nemá cenu k tomu více dodávat. Střední váha mu byla malá a tak přechází do welteru kde chce pořádně zamíchat kartami. Jeho první zkouška bude Adam Horváth.

 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *