Co hledáte?

Denisa se před titulovým zápasem s Lawalem cítí skvěle

Za necelé 3 týdny čeká Jiřího “Denisu” Procházku nejdůležitější zápas jeho dosavadní kariéry. Na turnaji Rizin 15, který se koná 21.4. v Japonsku, se totiž utká s King Mo Lawalem o titul šampiona polo-těžké váhy. V případě výhry by tomuto úspěchu mohl “konkurovat” jen Attila Végh, který v minulosti dokázal získat titul v organizaci Bellator.

Jiří Procházka

„Děkuji všem, že mi pomáháte k cestě za mým velkým snem. Dávám tomu maximum a v Jokohamě ze sebe vydám vše, abych zvítězil. Lawal je dobrý soupeř, věřím, že si celý boj vychutnáte. Z minulých chyb v boji se stále učím, den za dnem se posouvám dále a jsem rád za podporu všech,“ vzkazuje Jiří „Denisa“ Procházka.

Zápas bude o to zajímavější, že půjde o odvetu duelu, který se odehrál na konci roku 2015. Tehdy zvítězil Lawal via KO, takže mu má Jiří hodně co oplácet. Nebude to však mít vůbec snadné, protože Lawal je zkušený bojovník, který v posledních zápasech změřil síly s takovými velikány, jako je Ryan Bader, Mirko Cro Cop, Quinton Jackson a dalšími.

Jiří Procházka

„Je to náročné. Je to pro nás zatím ta největší výzva, kterou jsme v životě dostali a na kterou se připravujeme nejen fyzicky, ale i mentálně, a uvědomujeme si, co nás čeká. Nesmíme nic podcenit. Organizace Rizin FF, následovník prestižní Pride, kterou UFC před pár lety koupilo a zavřelo, aby vzalo oko diváka právě na UFC, bude pás vydávat váze do 93 kg poprvé. Uvědomujeme si, co nám umožnili a poděkujeme za tento čin skvělým zápasem a přípravou našeho svěřence. Máte se na co těšit. Budeme rádi, když si 21. dubna v dopoledních hodinách naladíte přímý přenos z Japonska a pošlete nám energii. Jedná se o opravdu velkou věc nejen pro Českou republiku,“ uvedl Martin Karaivanov, který je společně s Jaroslavem Hovězákem, hlavním trenérem Jiřího Procházky.

Dle posledních informací nebude možné turnaj sledovat na stanici 02 Tv Sport, ale nepropadejte panice. Bud si můžete přenos za 20 dolarů koupit na Fite.tv, nebo 21.4. sledujte naše profily, kam se pokusíme umístit free streamy, které najdeme na internetu.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *