Co hledáte?

Khabib Nurmagomedov reaguje na Conorův konec

Dnes ráno obletěl doslova celý svět vzkaz Conora McGregora, který oznámil, že se rozhodl pro konec kariéry v bojových sportech. Vzhledem k tomu, že se jedná již o Conorovo druhé podobné prohlášení, se samozřejmě rozhořely vášnivé diskuze o tom, zda to Ir myslí vážně, nebo jestli se naopak nerozjelo promo k dalšímu zápasu. Netrvalo dlouho a k novince se vyjádřil i neporažený šampion lehké váhy Khabib Nurmagomedov, který Conora dokázal před časem ukončit.

“V džungli může být jen jeden král. Jen jeden.”

Khabib tak očividně neodolal a do svého soka si pořádně rýpnul. Otázkou však je, zda za textem stojí skutečně Khabib, nebo jestli jej za něj nepsal jeho manažer Ali Abdelaziz, který si v podobném rýpání a vyhrocování situací vyloženě libuje.

Khabib Nurmagomedov Ali Abdelaziz

 

“To se Conor McGregor tak bojí dalšího zápasu s Khabibem Nurmagomedovem, že radši ukončil kariéru?”

Přisadil si i Twitterový profil MMA Team Dagestan, který má ke Khabibovi očividně hodně blízko, protože nejednou přinesl hodně exkluzivní informace. Minulý rok například, jako jeden z prvních zdrojů uvedl, že na turnaji UFC 229 dojde k souboji Khabib vs Conor.

V následujících hodinách a dnech se samozřejmě k celé věci vyjádří téměř každý, ale klíčové bude, zda nějaké prohlášení nabídne i sám Conor McGregor. Do té doby nám totiž nezbyde nic jiného, než spekulovat, zda Notorious skutečně odchází, nebo se jedná o předem promyšlený tah a začátek proma.

 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *