Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT
Tags: , , ,

Conor McGregor oznámil konec kariéry

Ještě nedávno Conor McGregor mluvil o tom, že aktuálně jedná o dalším zápase, který by se měl odehrát pravděpodobně v červenci. Dnes ráno však na Twitteru, jen tak mimo řečí, oznámil konec kariéry v bojových sportech.

„Hej lidi, jen rychlé oznámení. Rozhodl jsem se dnes odejít od sportu, který je formálně znám, jako smíšená bojová umění. Všem svým starým kolegům přeji úspěšné pokračování v soutěži. Nyní se připojím ke svým bývalým podnikovým partnerům, kteří už do důchodu odešli. Pina Colady na mě kamarádi!“

Conorovo prohlášení je o to zvláštnější, že ještě ve včera vysílané  show Jimmyho Fallona mluvil o tom, že skutečně jedná o dalším zápase na červenec. Jen o pár hodin později však „znovu“ oznámil konec kariéry. Není to totiž poprvé, kdy Conor něco takového vypustil do světa.

„Rozhodl jsem se skončit mladý. Díky za prachy,“ napsal Conor v polovině roku 2016 v souvislosti s turnajem UFC 200.

Nic takového se však nestalo a Conor naopak do konce roku stihl v odvetě porazit Natea Diaze a posléze v souboji šampionů i Eddiho Alvareze, díky čemuž se stal historicky prvním UFC bojovníkem, který v jednu chvíli držel tituly ve dvou různých váhových kategoriích.

Uvidíme tedy, jak moc to tentokrát Conor myslí vážně.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *