Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

Jak sledovat turnaj OKTAGON 11?

Už tuto sobotu se v Ostravě koná další turnaj organizace OKTAGON MMA s pořadovým číslem 11, který nabídne titulovou bitvu Kozma vs Krištofič, odvetu Petrášek vs Kimball, premiéru Gottvalda a Vémoly, bitvu o Ostravu Raška vs Mikulášek a další skvělé duely. Níže naleznete způsoby, jak je možné tuto akci sledovat.

O TV Sport

Pro O2 je prý turnaj OKTAGON 11 natolik zajímavý, že se rozhodlo vysílat celou kartu, tedy včetně Prelims, jejichž vrcholem je bitva Vémola vs Brandys. Přenos začíná v 18:00 a pokud stanici O2 TV Sport nemáte, tak si jí zde můžete za 199 Kč na měsíc koupit.

Druhou možností, jak turnaj sledovat a zároveň organizaci podpořit, je zakoupení nově zavedeného systému PPV, které je dostupné na stránce oktagon.tv. Až do pátku je přenos za 6,99 Euro/170 Kč s tím, že v sobotu bude za 9,99 Euro/240 Kč.

Pokud nemůžete využít ani jednu možnost a i tak vás turnaj zajímá, tak určitě sledujte MMA Shorties, kde naleznete aktuální výsledky i všechny novinky, které budou v průběhu gala-večera představeny.

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *