Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

Petrášek prozradil kolik bere, a že si věří na všechny

„No, já nevím, jestli to můžu říct…. Moje výplata se pohybuje okolo pěti až deseti tisíc euro,“ prozradil Miloš Petrášek v pořadu Česká ulička, že za zápas bere zhruba od 130 000 do 260 000 Kč. Výše odměny se pravděpodobně odvíjí od výsledku, čili pokud vyhraje, tak dostane větší odměnu. Podobný model využívá i UFC, kde mají bojovníci nastavenou určitou část odměny za to, že do zápasu nastoupí a další část v případě výhry. Dále mohou bojovníci získat bonus za výkon nebo zápas večera, ale tento „benefit/bonus“ zatím organizace OKTAGON nezařadila.

Miloš Petrášek společně s Karlosem Vémolou a trenérem Reindersem

Miloš v rozhovoru s Michalem Hrdličkou dále prozradil, že si samozřejmě věří na všechny soupeře, ale že třeba s Karlosem Vémolou by se utkat nechtěl. Karlos mu totiž prý dost pomohl, když ho například pozval do Londýna, aby s ním trénoval ve vyhlášeném London Shootfighters, takže by mu bylo „proti srsti“ postavit se proti němu a případně se jej snažit ukončit.

Karlos Vémola má v tuto chvíli „naštěstí“ před sebou celou řadu potenciálních soupeřů (Krištofič, Végh, Kincl, Pešta), takže se asi v blízké době nestane, že by se cesty těchto borců zkřížily, ale uvidíme.

 

Foto via IG milos_petrasek

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *