Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Michal Kotalík posílá vzkaz z výkonu trestu

„Ahoj, po delší době Vás zdravím skrze můj status a chtěl bych poděkovat všem, kdo si na mě v tomhle zlým období vzpomene a napíše, nebo alespoň pozdravuje 🙂

Teď ale něco bližšího. Poprosil bych všechny debilní konspirátory, ať nepíšou veřejně kraviny o tom, že sedím za vraždu nebo drogy. Jsem tu za to, že jsem se popral s klukem kvůli obtěžování mojí bývalé přítelkyně. A ne, nebylo mu 16 ani 15. V té době mi bylo 21 a jemu 23 let (prokazatelně). Nejde ani o mě, ale o mou mámu, která to čte a už teď tuto situaci těžce zvládá. Tak vás prosím, nepište to a nevěřte tomu!

Dál chci říct tohle. Za několik měsíců, né let, ale měsíců se vrátím zpět na scénu a budu trvat a chtít další zápas s Martinem Šolcem. Tahle prohra mi nedá spát ani v base a utržil jsem jí z mnoha blbých příčin, na které se nechci a nebudu vymlouvat, ale musím a chci to napravit a nechat se s ním zavřít do klece znovu. Jaká organizace se toho chopí nevím, uvidíme. Každopádně chci dát vědět všem, že já se vrátím a budu mít hlad!“ napsal správce profilu Michal Kotalík, na základě dopisu od Michala.

Kotalík vs Šolc

Michal sice předesílá, že bude zpátky v řádu měsíců, ale podle našich informací byl odsouzen na 4 roky za těžké ublížení na zdraví, což je paragraf § 145, který neumožňuje propuštění po třetině, nýbrž po dvou třetinách vykonaného trestu, ale pokusíme se tuto informaci blíže ověřit, protože se k nám zatím dostala jen z neoficiálních zdrojů. Michal sám totiž nikdy blíže nespecifikoval za co, a na jak dlouho byl odsouzen.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *