Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR
Tags: , , ,

Jacare Souza má za to, že si Silva titulový zápas nezaslouží

“Když jsem se v minulosti věnoval jiu-jitsu, tak to bylo tak, že pokud jsem chtěl na světový šampionát, tak jsem se musel doma stát mistrem. Pokud se mi to podařilo, tak mi mé místo už nikdo nemohl vzít. Teď je to tak, že kdo má jméno, má i přednost. Příkladem je Anderson Silva, který se vrací po dopingové kauze a i přesto by měl v případě výhry nad Adesanyou získat titulový zápas. Asi bych měl taky skákat přes klec, dopovat a rozkřikovat kolem sebe jména, ale to není můj styl, na čemž rozhodně nehodlám nic měnit,” uvedl Jacare Souza.

Souza, který se Silvou v minulosti trénoval, je očividně rozhořčen tím, že by měl Silva v případě výhry nad neporaženým Adesanyou dostat titulový zápas. Právě slíbená titulová šance byla dle Silvy hlavní motivaci k tomu, aby zápas s Adesanyou vzal.

Souza patří dlouhodobě ke špičce střední váhy, ale vždy, když byl jen krůček od titulové bitvy, tak prohrál a připravil se tak o šanci. Momentálně má za sebou tvrdý souboj s bývalým šampionem Weidmanem, tak uvidíme, zda mu vyjde i další zápas, který by ho k vysněnému opasku zase o kousek přiblížil.

Tags:
Předchozí článek
Následující článek

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *