Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Alex Oliveira o pekelném lokti

“Mám 38 stehů. Tohle se prostě v boji stává. Ten loket kompletně změnil celý zápas. Rear-naked choke byl sice nasazený, ale byl jsem v pohodě. Horší bylo mé čelo, protože jsem nic neviděl a když jsme si na něj sáhnul, tak jsem jen cítil, jak je to celé doslova otevřené dokořán. I kdybych dokázal přežít kolo, tak by to rozhodčí stejně zastavil. Tahle prohra je pro mě svým způsobem výhra, protože jsem se naučil, že je důležité si uvědomit, že člověk prostě prohrál. Rozhodně tak nevěším hlavu. Sice teď nemůžu trénovat, ale na zadku sedět nebudu,” prozradil Alex Oliveira, který se na proběhnuvším turnaji UFC 231 utkal s Gunnarem Nelsonem.

I za cenu porušení pravidel, kdy se nedovoleně zachytil pletiva, se Oliveirovi v prvním kole poměrně dařilo. Nelson se mu sice dostal do zad, ale Alex se dokázal přetočit, díky čemuž se dostal do dominantní pozice, ze které začal Nelsona zasypávat tvrdými údery. Ve druhém kole to byl však Nelson, kdo získal kontrolu a nakonec trefil pekelný loket, který Oliveirovi doslova “rozčísl” čelo.

Navzdory prohře se však Oliveira nemá za co stydět, protože každý jeho zápas je nesmírně atraktivní, nehledě na to, že nikdy neodmítne žádnou výzvu.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *