Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Kde sledovat UFC turnaje?

Kde sledovat UFC turnaje?

Jak a kde sledovat UFC turnaje? Existuje hned několik možností:

Jak sledovat UFCUFC Fight Pass

Díky této placené službě, kterou najdete na https://www.ufc.tv/page/fightpass, můžete sledovat celé nečíslované turnaje a před-zápasy číslovaných turnajů. Zároveň máte díky Fight Pass přístup k obsáhlé knihovně zápasů, turnajům dalších organizací, dokumentům a dalším zajímavostem. Cena se dle délky předplatného pohybuje mezi 6-9 dolary, tedy mezi cca 130-180 korunami za měsíc.

Jak sledovat UFC

Pay-Per-View

PPV, nebo-li “platba za zhlédnutí”, umožňuje sledovat konkrétní číslovaný turnaj. Cena za jeden turnaj se pohybuje mezi 25-30 dolary, tedy mezi cca 550-660 korunami.

Jak sledovat UFC

Nova Sport

Televize Nova umožňuje na svých kanálech Nova Sport 1 a Nova Sport 2 sledovat hlavní karty turnajů i s českým komentářem v podání Ondřeje Novotného, Michala Petrgála a dalších.

 

Free Streamy

Jedná se sice o nejméně spolehlivý a často obrazově nekvalitní způsob, jak turnaje sledovat, ale samozřejmě jsou k dispozici i free streamy:

VIP Row

Crackstream

VIPLeague

Cric Sports

Po každém turnaji navíc na našem webu najdete přehled výplat, který bývá často hodně zajímavý svým rozptylem. Velké hvězdy totiž často dostávají stovky tisíc dolarů, zatímco “obyčejní” bojovníci se často musí smířit jen s desítkami tisíc dolarů. Je však nutné mít na paměti, že bojovníci si nenechají celou výplatu. Musí totiž odvést daně, dát podíl týmu, doplatit přípravu a tak dále. Mnohdy jim tak zbude méně než polovina.

Tags:
Předchozí článek
Následující článek

4 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *