IAF 7: Orlov připraven psát historii, Hošek soupeře nepodceňuje

Tisková zpráva: Už v sobotu 6. května se mohou fanoušci těšit na sedmý galavečer I Am Fighter (IAF), který se tentokrát uskuteční ve Sportovní hale v Říčanech. A pár dní před akcí organizace hlásí, že vše postupuje dle plánů. Tak neváhejte, lístky na IAF 7 v Říčanech jsou k dispozici v síti Ticketportal a kapacita Sportovní haly v Říčanech není nafukovací.

Bijec Vlasto Čepo reaguje na zvrat ohledně Peňáze a posílá varování

Celkem čtrnáct zápasů, několik zajímavých a známých jmen. A navrch historicky první titulová bitva organizace IAF. V těžké váze. Mezi obrovitým a stále více respektovaným Ukrajincem žijícím v Česku Jevgenijem Orlovem a tureckým pořezem Bugrahanem Alparslanem Karakasem.

„Bojoval a porazil dva mé kamarády – Soslana Gasijeviho a Davida Závodu. Takže nejenže ho moc dobře znám, ale zároveň mám motivaci navíc. Chci se za oba pomstít,“ vzkazuje ze své vlasti 28letý bijec v rozhovoru pro IAF, který vám nabídneme ve středu večer.

„Opravdu si vážím této titulové šance, protože to je to, o čem jsem na své cestě mluvil – chci zanechat své jméno v historii. A toto je možnost zapsat se do historie organizace IAF i českého MMA. Získání pásu kromě toho beru jako výrazný milník své kariéry, získání respektu a možnost pro další kvalitní nabídky nejen z domova, ale především ze zahraničí,“ kontruje Orlov.

Ten se připravuje v Renegade Prague Gymu po boku mimo jiné Davida Hoška, kterého prověří v hlavním předzápase zkušený Miroslav Vacek.

„Jasně, vím, že jsem favorit, ale na to si já nehraju. Znám své kvality, vím, co umí soupeř, a to je pro mě nejdůležitější. Vím, že se výborně připravil a chce vyhrát stejně jako já. Nepodceňuji ho, i když měl delší pauzu. Prohry nic neznamenají a jak se říká – buď vyhraješ, nebo se učíš,“ říká třicetiletý pražský ranař, který dle mnohých disponuje nejtvrdšími údery na česko-slovenské scéně. A nejen ve „své“ střední váze. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *