IAF 6: Finále reality show a odveta mezi Zoulou a Beranem rozduní Královku

I AM FIGHTER

Už v sobotu 5. listopadu se mohou fanoušci MMA těšit na parádní vyvrcholení letošní sezony ze strany I Am Fighter (IAF). V Praze na Královce se uskuteční šestý galavečer IAF, v jehož rámci se podruhé letos utkají dva velcí rivalové David Zoula a Petr Beran, garde jim budou vedle dalších zápasníků dělat také finalisté naší reality show.

Walker, který kritizoval Procházku, má před sebou hodně velkou výzvu

Očekávaná odveta!

Hlavním tahákem galavečera IAF 6 je odveta mezi dvěma velkými rivaly, v současnosti navíc kapitány našich týmů v reality show, Davidem Zoulou a Petrem Beranem. „Zatím mě hodně překvapuje, jak spolu komunikují a vycházejí v reality show, ale je jasné, že to napětí mezi nimi je,“ láká na duel dvou rivalů, kteří si ale při samostatných rozhovorech na kameru nemohou přijít na jméno, promotér IAF Petr „Píno Ondruš.

Známá jména

V akci budou ale i další zajímavá jména. Tentokrát by se už měli opravdu utkat Tomáš „Robocop“ Peleška a Martin „Prsíčko“ Horský, jejichž červnový střet musel kvůli zranění prvně jmenovaný zrušit. Aktuálně je ale v pořádku a v plném tréninku. A zákulisní informace říkají, že ani s plánovaným koncem kariéry to ještě není tak žhavé…

Nesmírně zajímavý bude tak první duel v kleci v podání zápasnického chameleona Melvina Maného. „Černá gazela, která hrála fotbal za Duklu, aby se vrhla do světa bojových sportů a posbírala v něm za krátkou dobu už řadu úspěchů,“ tak hodnotí 26letého chasníka Ondruš.

A zcela přesně. Mané to umí v K-1, v thajském boxu a když si letos na jaře odskočil i do toho klasického, olympijského, hned vyhrál první kolo Real Boxing Cupu. Na své cestě zdolal mimo jiné i úřadujícího českého šampiona v těžké váze Viktora Trushe.

To navíc není pořád vše. Když vrchol sezony, tak pořádnou dávku zábavy. Ve vzájemném střetu se potkají Matěj Fojtík a Steven Krt, pro které platí, že vítěz se na jednu výhru přiblíží pásu IAF. Podobně našlápnuto má v těžké váze též Jevgenij Orlov, kterého čeká Martin Dědek. A kdo ví, třeba v této váhové kategorii dokáže zamíchat kartami také čerstvý vítěz IAF Streetfighter Daniel Novotný. Ten během jednoho večera vždy do minuty porazil všechny tři své soupeře.

Přemožitel Grznára

Chybět by na Královce neměl ani stále populárnější Frederico Komuenha, který v červnu v Plzni dokázal na jeho domácí půdě rozbít a knockoutovat kontroverzního Filipa Grznára.

Už nyní můžete zakupovat v síti Ticketportal vstupenky na IAF 6. Jejich cena startuje na 620 korun do hlediště, kdy je z každého místa parádní výhled, a končí na 30 tisících za stůl na ploše (šest míst, dražší za 5 tisíc korun, levnější za 3,5 tisíce korun). A hlavně, pokud si zakoupíte lístek do nedělní půlnoci, ušetříte 10 procent ceny. S ohledem na menu, které se chystá, více než lákavá možnost.

Datum: Sobota, 5. listopadu od 18:00 hodin

Místo: Sportovní hala Královka

Lístky: Ticketportal

 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *