IAF 11: Noc Válečníků na Kladně s hlavním tahákem Zoula vs Val!

Čas nezadržitelně letí a po parádním eventu 11. listopadu v Praze se pomalu blíží další galavečer I Am Fighter (IAF). Ten s pořadovým číslem 11 se uskuteční v pátek 22. března na Kladně. Důvod je nasnadě. V hlavním souboji se představí místní hvězda a velký to talent českého MMA David Zoula.

Karlos Vémola přiznává, jak je navzdory tvůrčím neshodám, spokojený se svým filmem

Klidně svátky? Jak se to vezme. David Zoula si vyrazil do Prahy na trhy, ale klid neměl, jelikož si jej v předvánočním shonu našel Matěj Val se svojí „popelnicovou partou“. Ti dva kolem sebe chodí už nějaký ten pátek a od promotéra IAF Petra Ondruše dostali dárek pod stromeček – potvrzení jejich titulové bitvy v pérové váze do 66 kilogramů.

Právě váhová divize byla největším problémem, který se ale nakonec povedlo vyřešit. A fanoušci se tak díky tomu mohou těšit na hodně třaskavou bitvu dvou vrstevníků a mezi profesionály neporaženými bijci. Zoula má bilanci 3-0, Val 4-0.

„Já se toho duelu nemohu dočkat. Bude to srovnání dvou rozdílných stylů a také světů. Já osobně si pak třeba nemyslím, že by byl Matěj výrazně horším sportovcem, jen je holt výrazně jiným člověkem, ale ne sportovcem. Jsem rád, že k souboji dojde na Kladně, kde bude mít David silnou oporu v podobě svých fanoušků v zádech a kde bude mít jistě svoji podporu i Matěj, který je velkým šoumenem a lidi ho buď milují, nebo nenávidí,“ láká Ondruš na hlavní tahák IAF 11. Ten má příznačný podtitul „Noc Válečníků.

„Kromě toto, že v kleci budou opravdu válečníci, tak také proto, že jsme spojili síly s Pavlem Hakimem Majerem, který už několik let na Kladně pořádá skvělé postojářské galavečery právě s tímto názvem. A my zde společně chceme představit co nejvíce nejen místních borců, ale také bijců z Berouna, ze Slaného či blízkého okolí,“ přidává promotér IAF.

Z Berouna je například Tomáš Holeček, který pochopitelně na Kladně nebude chybět. Stejně jako se představí tvrďák Nick Stamidis, který na listopadovém IAF remizoval v neskutečné bitvě s Honzou Králíkem, dále Jan Mudraninec a pokud bude připraven po návratu z thajského kempu, tak i šampion velterové váhy Steven Krt. 

„Věřím, že si fanoušci najdou cestu do hlediště. A že všichni dobře naladíme na rok 2024, ve kterém máme momentálně samozřejmě řadu dalších plánů a potvrzené eventy v Plzni a v září v Praze v O2 Universum. Pro ten bychom měli opět spojit síly s RFA,“ dodává Ondruš. Pokud chcete být součástí IAF 11: Noc válečníků, tak neváhejte a dorazte. Lístky jsou již nyní v prodeji v síti Ticketportal. Pro veškeré novinky pak sledujte náš Instagram.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *